Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2022Newsy

Zamieszkaj w ciekawej lokalizacji blisko Poznania

Planujesz zakup nowego mieszkania przedmieściach? Zależy Ci na spokojnej codzienności, ale także dobrym dostępie do infrastruktury? Zamieszkaj na osiedlu Kleszczewo Park!

Nowa inwestycja w Kleszczewie usytuowana jest zaledwie 15 minut od Poznania. Dogodny dojazd do stolicy wielkopolski pozwala połączyć podmiejski, kameralny klimat z aktywnym życiem zawodowym w mieście. Co ważne, w sąsiedztwie nowych mieszkań dewelopera Agrobex, znajdują się niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklep, przedszkole, szkoła, kościół, urząd gminy czy stacja paliw. Całości dopełnia Zabytkowy Park w Kleszczewie, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu. Na terenie parku znajduje się siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Lokalizacja to nie jedyny atut nowego osiedla w Kleszczewie. Deweloper zadbał o szeroki wachlarz opcji, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W ramach inwestycji Agrobexu przygotowane zostaną 2- i 3-pokojowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Nabywcy lokali parterowych zyskają prywatne ogródki, z kolei mieszkania położone na piętrach posiadać będą funkcjonalne balkony. Deweloper zadbał także o komórki lokatorskie i windy.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży inwestycji Kleszczewo Park i wybierz rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby.