Autor: Iza
20 lutego, 2019Newsy

Zamieszkaj w dobrze rozwiniętej lokalizacji

Jeżeli masz zamiar prowadzić aktywny, miejski styl życia, to kupując nieruchomość, koniecznie powinieneś starannie podejść do kwestii wyboru optymalnej lokalizacji. Osoby marzące o tym aby zamieszkać w Poznaniu, mają do wyboru kilka ciekawych dzielnic. Jednakże Podolany szczególnie zachwycą poszukujących spokojnego sąsiedztwa, w wygodnej bliskości centrum.

To właśnie tam, w pobliżu terenów zielonych oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury, pożądanej na co dzień, powstaje inwestycja Park Podolany. Nowocześnie zaprojektowana, wyróżnia się estetycznie zagospodarowanymi częściami wspólnymi oraz funkcjonalnym układem mieszkań. Podziemna hala garażowa rozwiązuje problem ze znalezieniem miejsca postojowego a ilość przystanków komunikacji zbiorowej w okolicy, skutecznie zachęca do rezygnacji z jazdy własnym samochodem.

Większość codziennych potrzeb, zaspokoisz korzystając z okolicznej infrastruktury. Sklepy oraz punkty usługowe o różnym charakterze, przychodnie lekarskie czy placówki oświatowe, znajdują się na wyciągnięcie ręki. Jednocześnie, okolica zapewnia łatwy dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Co ważne, na samym terenie inwestycji także znajduje się duża ilość zieleni, której centralnym punktem jest sztuczna rzeka. Dla dzieci przewidziano bezpieczny plac zabaw.

Połączenie tych wszystkich atutów, z wysoką jakością budynków oraz ich ciekawą architekturą, tworzy przestrzeń, na którą warto zwrócić uwagę. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty firmy PWD Deweloper Sp. z o.o. i wybierz pośród niej lokal dla siebie