Autor: Dopoznania.pl
30 grudnia, 2020Newsy

Zamieszkaj wśród zieleni – trwa sprzedaż nowych mieszkań w Przeźmierowie

Przeźmierowo Park to nowa inwestycja dewelopera AT Inwest, powstająca z myślą o klientach, którzy cenią połączenie codziennej wygody z podmiejskim spokojem. Jeżeli planujesz zakup mieszkania w okolicy Poznania, ale jeszcze nie zdecydowałeś się na konkretną ofertę, czas przyjrzeć się bliżej nowemu osiedlu w Przeźmierowie.

Powstającą przy ul. Kwiatowej 31 inwestycja, wyróżnia atrakcyjna lokalizacja, wysoka jakość, nowoczesny styl oraz funkcjonalne rozwiązania. Budowane przez dewelopera AT Inwest osiedle składać się będzie z estetycznych willi miejskich, które pomieszczą łącznie 8 dwupoziomowych apartamentów.

Klienci zainteresowani zakup nowego mieszkania pod Poznaniem wybierać mogą pomiędzy dwoma typami nieruchomości, różniącymi się od siebie wielkością. Na nabywców czekają lokale liczące 79,80 m2 oraz 95,90 m2. W oby przypadkach deweloper zadbał o funkcjonalny rozkład pomieszczeń z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną. Na parterze znajdzie się salon z jadalnią, kuchnia oraz WC. Z kolei piętro zarezerwowane zostało dla łazienki i w zależności od wybranego metrażu 2 lub 3 sypialni. Do każdego, oferowanego w ramach osiedla Przeźmierowo Park, mieszkania przynależą miejsca postojowe oraz przydomowe ogródki, liczące od 95 do 220 m2.

Kolejną atutem projektu AT Inwest jest lokalizacja. Inwestycja realizowana jest w Przeźmierowie, leżącym w obrębie gminy Tarnowo Podgórne. Miejsce to zapewnia optymalne warunki do życia, bez rezygnacji z codziennego spokoju i zacisznego klimatu. W pobliżu nowych mieszkań na osiedlu Przeźmierowo Park znaleźć można m.in. sklepy, usługi, restauracje, centra handlowe, placówki edukacyjne czy ośrodki zdrowia. Dużą zaletą jest także sprawna komunikacja z Poznaniem, do którego można dostać się zarówno samochodem, jak i komunikacją miejsca. Całość uzupełnia, gwarantująca codzienne wytchnienie, okoliczna zieleń.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkanie na przedmieściach Poznania.