Autor: Iza
11 marca, 2019Newsy

Żyj miastem do kwadratu!

Lubisz, gdy Twoja codzienność ma intensywny, aktywny charakter? Cenisz sobie możliwości, jakie daje miasto i nie chcesz aby ominęło Cię nic z oferty kulturalnej, biznesowej i rozrywkowej? Osiedle Grunwald2 powstało z myślą o osobach ze szczególnie wysokimi wymaganiami. Sprawdź jak doskonale możesz się tam odnaleźć!

Firma Ronson Development postawiła na wyjątkową część miasta, która przyciąga ludzi pełnych energii i niebanalnych pomysłów. Osiedle położone jest w wygodnej bliskości centrum biznesowego miasta, oferującego wiele atrakcyjnych miejsc pracy, bez narażania się na żmudne dojazdy. Sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego stanowi gwarancję stałego dostępu do atrakcyjnych terenów zielonych, które pozwolą wyciszyć się i uspokoić po ciężkim dniu. Na terenie osiedla przewidziano nowocześnie wyposażony plac zabaw, co z pewnością zainteresuje młode rodziny. Łatwy i sprawny dojazd do ścisłego centrum, uzupełnia definicję wygody tego miejsca.

Pobliskie tereny rekreacyjne zachęcają do aktywnego wypoczynku a dobrze rozwinięta sieć ścieżek rowerowych sprawi, iż z większym przekonaniem przesiądziesz się na ekologiczny środek transportu, skutecznie omijając korki.

Osiedle wyróżnia się atrakcyjną architekturą, elegancko wykończonymi częściami wspólnymi oraz dużym zróżnicowaniem lokali. Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 37,36 m2 do 90,34 m2, w układzie od 2- do 4-pokojowym. Planowany termin realizacji inwestycji to III kwartał 2020 roku.