Opis

Przystań Warta jest inwestycją mieszkaniową powstającą przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu. W wielorodzinnym, kameralnym budynku mieszkalnym stworzonych zostanie 8 przestronnych apartamentów w metrażach od 56 do 195 m2. Do dyspozycji nabywców oddanych zostanie 6 lokali trzypokojowych oraz po jednym apartamencie cztero- i pięciopokojowym. Każde mieszkanie posiadać będzie własny balkon lub taras. Na parterze mieścić będzie się największy z apartamentów – Orzech. Jego właściciele dodatkowo otrzymają przepiękny ogród o powierzchni do 450 m2. Najwyżej położony apartament o nazwie Widok będzie idealnym miejscem, dla osób, które marzą o lokalu z pięknym widokiem – z okien mieszkania widać będzie panoramę doliny Warty i Łęgów Dębińskich. Oba wymienione apartamenty wyposażone będą dodatkowo antresole, garderobę, pomieszczenie gospodarcze oraz bezpośredni dostęp do windy. Mieszkańcy budynku będą mogli zaparkować swoje pojazdy w podziemnej hali garażowej, z 12 miejscami parkingowymi.

Przestrzeń wokół inwestycji upiększą elementy małej architektury – dostęp do przystani nad Wartą pozwoli także korzystać z uroków kajakarstwa. Specjalna wiata zapewni miejsce do wygodnego przechowywania niezbędnego sprzętu pływającego. Inwestycja realizowana będzie z zastosowaniem nowoczesnych materiałów budowlanych wysokiej jakości, przy zachowaniu najwyższych standardów wykonania. 

LOKALIZACJA
Proponowany przez Grupę Partner kompleks mieszkaniowy Przystań Warta zlokalizowany jest na poznańskiej Starołęce, na działce graniczącej bezpośrednio z Wartą. Takie położenie zapewnia mieszkańcom relaks na świeżym powietrzu każdego dnia i pozwala zachować odpowiednią proporcję pomiędzy życiem w dużym mieście, a naturalną potrzebą odpoczynku. Warto wspomnieć także o atutach Starołęki – na terenie dzielnicy znaleźć można placówki edukacyjne, punkty handlowo-usługowe czy kluby fitness. Problemu nie stanowi również komunikacja, właściciele nowych mieszkań na Starołęce korzystać mogą z linii miejskich i podmiejskich oraz dworca kolejowego Poznań Starołęka. Na terenie Starołęki można również znaleźć interesujące zabytkowe obiekty, takie jak Fort I, Fort I a.

Handel
W sąsiedztwie Przystani Warta zlokalizowanych jest market Biedronka, Minimarket Danusia, Lidl, a także Sklep Ogrodniczy Twój Ogród.

Usługi
Obok inwestycji od Grupy Partner mieszkańcy znajdą Urząd Pocztowy, drukarnię Edica, a także bank PKO BP.

Komunikacja
W odległości około 100 metrów od inwestycji Przystań Warta znajduje się przystanek MPK, również z linią nocną. Starołęka posiada również własną stację PKP, do której mieszkańcy będą mieli jedynie 500 metrów. Jest tutaj również świetna sieć dróg, w tym autostrada A2.

Opieka medyczna
Właściciele nowych mieszkań w Przystań Warta na Starołęce w Poznaniu na wyciągnięcie ręki mają Aptekę Starołęcką. Na terenie pobliskiej dzielnicy Wilda znajduje się Centrum Medyczne HCP.

Edukacja
W pobliżu inwestycji Przystań Warta znajduje się Szkoła Podstawowa nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego, a także Wyższa Szkoła Zawodowa Kadry dla Europy.

Sport i rekreacja
Bezsprzecznie największym atutem inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo nadwarciańskich terenów zielonych. W okolicy znajduje się również Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ośrodek Przywodny Rataje. Warto również pamiętać, że ul. Starołęcka przy której znajduje się Przystań Warta prowadzi wprost na Maltę z jej przepięknym terenami rekreacyjnymi.

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe

Etap w budowie
Liczba planowanych budynków mieszkalnych 1
Liczba planowanych mieszkań na osiedlu 8
Infrastruktura osiedla planowana przez dewelopera park, teren rekreacyjny
Infrastruktura okolicy osiedla (do 10 minut pieszo) komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, park, teren rekreacyjny, przedszkole, sklep spożywczy, szkoła, usługi
Rodzaj miejsca postojowego hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku
Odległość od centrum do 5 km
Winda tak
Ogród tak
Powierzchnia dodatkowa balkon, taras

Zapytaj o więcej szczegółów w Biurze Sprzedaży.

Prezentowane na stronie www.dopoznania.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły inwestycji

Typ transakcji Sprzedaż
Typ nieruchomości Mieszkanie
Województwo wielkopolskie
Miejscowość Poznań
Rodzaj zabudowy apartamentowiec
Zakres cen 380 931 zł - 1 203 617 zł
Cena za m2 5 500 zł/m2 - 6 500 zł/m2
Powierzchnia 66,8 m2 - 165,5 m2
Liczba pokoi 3 - 5
Mieszkania w inwestycji wszystkich: 8   dostępnych: 4
Oferty spełniające kryteria wyszukiwarki 4

Mapa i okolica

Oferta - Mieszkania

nr oferty metraż pokoje piętro ekspozycja cena rzut

M07

66,8 m2

3 pok.

3

380 931 zł
5 700 zł/m2

  rzut    

M05

73,6 m2

3 pok.

2

404 965 zł
5 500 zł/m2

  rzut    

M03

73,7 m2

3 pok.

1

478 920 zł
6 500 zł/m2

  rzut    

M01

165,5 m2

5 pok.

parter

1 203 617 zł
6 150 zł/m2

  rzut    

Newsy

Przystań Warta, źródło:Grupa Partner
Przystań Warta, źródło:Grupa Partner

Ostatnie trzy mieszkania na sprzedaż

05-10-2018

Szukasz mieszkania, które jest nowoczesne ma dużo przestrzeni, a do tego  towarzyszy mu piękny widok z okna? Takie mieszkanie już na Ciebie czeka w Poznaniu!

Przystań Warta, źródło: Grupa Partner
Przystań Warta, źródło: Grupa Partner

Z widokiem na przyrodę

13-09-2018

Przystań Warta to inwestycja oferująca nieszablonowe rozwiązania takie jak chociażby siłownia wewnątrz budynku lub winda między poziomami lokum. W skład oferowanych mieszkań wchodzą lokale 3-, 4- oraz 5- pokojowe, zapewniające przestrzeń dla każdego z mieszkańców. 

źródło: Mission Public Relations
źródło: Mission Public Relations

Prace nad Przystanią Warta trwają

19-06-2017

Przy Starołęckiej 68 ruszają prace nad projektem Przystań Warta. Kameralny kompleks obejmować będzie 8 apartamentów, z okien których rozpościerać się będzie widok na rzekę oraz Łęgi Dębińskie.

Przystań Warta, źródło: Grupa Partner
Przystań Warta, źródło: Grupa Partner

Ruszają prace nad Przystanią Warta

31-03-2017

Wraz z początkiem wiosny przy ul. Starołęckiej 68 w Poznaniu ruszyły prace nad projektem Przystań Warta. Inwestycja obejmować będzie 8 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach i układach.

Przystań Warta, źródło: Grupa Partner
Przystań Warta, źródło: Grupa Partner

Pozwolenie na budowę Przystani Warta

22-02-2017

To już pewne - przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu powstanie kameralny projekt Przystań Warta. Deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę, teren inwestycji został oczyszczony, a z początkiem marca rozpocznie się budowa, której zakończenie zaplanowano na II kwartał 2018 roku.

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.96