Zaciszna okolica, w której niezbędne udogodnienia infrastrukturalne znajdują się na wyciągnięcie ręki. Przyjazne sąsiedztwo o niskiej zabudowie, umiejętnie połączone z dogodnym dojazdem do centrum Poznania. Nieprzeciętna architektura, pełna nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Czego więcej potrzebujesz do życia w prawdziwym komforcie?

Inwestycja Suchy Las, ul. Łozowa ma do zaproponowania znacznie więcej atutów i zapewnia wygodne życie w topowej okolicy. Proponowane apartamenty posiadają powierzchnię 99 m2 w układzie dwukondygnacyjnym. Nowoczesna bryła budynków oraz stonowana, jasna kolorystyka elewacji, idealnie wpisują się w okolicę. Wysoka jakość zastosowanych materiałów budowlanych oraz staranne wykończenie, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Każda z zaproponowanych przez Rombud Firma Budowlana kondygnacji, posiada atrakcyjną wysokość pomieszczeń. Na parterowej kondygnacji znajduje się przestronny salon z jadalnią, kuchnia, łazienka oraz wiatrołap. Na piętrze wydzielone zostały trzy sypialnie, łazienka i pralnia. Ustawność poszczególnych pomieszczeń oraz wyraźne oddzielenie części sypialnej od dziennej, gwarantuje komfort, którego poszukujesz dla swoich najbliższych.

Do każdego apartamentu przynależy taras, w ramach którego można swobodnie zaaranżować dodatkową przestrzeń wypoczynkową dla całej rodziny. Koszt zakupu takiego apartamentu wynosi 470 000 zł, co biorąc pod uwagę optymalną lokalizację i wysoką jakość jest rzeczywiście konkurencyjną ofertą.