Inwestycja Brzozowe Parcele poszerzy się o kolejne 4 lokale. Deweloper wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców daje możliwość wstępnej rezerwacji, by wymarzone cztery kąty nie uciekły im sprzed nosa. A Ty, na co jeszcze czekasz? Poznaj nową ofertę już dziś.

Brzozowe Parcele składają się z domów w zabudowie szeregowej. Znajdują się one w uroczym Miękowie, które oddalone jest o jedyne 15 km od Poznania. To spokojne, ciche miejsce, które sąsiaduje z piękną Puszczą Zielonką. Pobliski las sosnowy to idealna przestrzeń na codzienne spacery, a już na pewno swój raj na ziemi odnajdują tutaj miłośnicy natury.

Nowo zaprezentowane lokale posiadają jednakową powierzchnię, która wynosi 110,68 m2. Do każdej nieruchomości przynależy ogrodód o wielkości 180 m2 lub 300 m3. W celu dokonania wstępnej rezerwacji należy skontaktować się z deweloperem, który będzie również w stanie odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Firma może pochwalić się zrealizowaniem wielu udanych inwestycji, takich jak Willa Panorama, Willa Familia, Willa Toskania, Willa Madera czy Willa Julia. Duża ilość ukończonych już nieruchomości wiąże się ze sporym gronem zadowolonych klientów. Ty również możesz do nich dołączyć, dzięki zarezerwowaniu jednego z czterech lokali w ramachBrzozowych Parceli.

Nie zwlekaj i skorzystaj z możliwości jaką oferuje firma, która sprawia, że Twój wymarzony dom zostanie „zaklepany” wyłącznie dla Ciebie.