To, co u innych jest traktowane jako opcje dodatkowo płatne, u nas znajdziesz w podstawowym standardzie. Dlatego też, sięgając po nieruchomość, wchodzącą w skład osiedla Ostoja Jelonek, możesz liczyć na prawdziwy luksus.

Deweloper Evox proponuje sprawdzoną i solidną konstrukcję budynków, opartą na podwójnych ścianach zewnętrznych, wykonanych z pustaków Porotherm oraz stropodachu Terriva pokrytego papą termozgrzewalną, zaizolowanego folią paroprzepuszczalną. Odpowiednio zaprojektowane izolacje cieplne i akustyczne, gwarantują komfort termiczny i wysokie poczucie prywatności, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków.

Budynki wykończone zostaną elewacją, wykonaną tynkiem silikatowym o stonowanej kolorystyce, dopasowanej do charakteru całego osiedla. Uzupełniać ją będą płytki w formie cegły dekoracyjnej. Balustrady wykonane zostaną ze stali czarnej ocynkowanej.

We wnętrzach, na ścianach znajdą się maszynowe tynki gipsowe a na posadzkach jastrych cementowy. Okna aluminiowe z wkładką termiczną i potrójną szybą oraz aluminiowe drzwi zewnętrzne oferowane są w standardzie, podobnie jak rolety okienne z nawiewnikami. Tarasy pierwszego piętra posiadają wykończenie wykonane z płyt betonowych oraz żwiru gruboziarnistego. Od strony tarasu na parterze, znajduje się dodatkowa przestrzeń do przechowywania leżaków, zamykana na roletę, analogiczną do tych, znajdujących się w oknach.

Pełne wyposażenie w instalacje oraz ogrodzenie terenu, przygotowanego pod wysiew trawy to kolejne elementy standardu, oferowanego na osiedlu Ostoja Jelonek.