Przy ul. Zielińskiego w Suchym Lesie zakończono właśnie prace nad dwoma willami. Ville Sucholeskie - bo o nich mowa - to ciekawe projekty przyciągające oko tzw. odwróconymi dachami, które cieszą zielenią nie tylko na parterowej kondygnacji.

Właściciele mieszkań dostępnych w ramach tego projektu cieszyć się będą mogli nie tylko tradycyjnym ogrodem, ale i ciekawym rozwiązaniem zieleni na dachu. Klienci decydujący się na lokal z I willi posiadać będą taką powierzchnią o wielkości od 41 do 42 m2, zaś w przypadku II willi - od 29 do 37 m2. W całym projekcie znaleźć można zaledwie 8 "M", po 4 w każdym z budynków, każde o układzie 3- lub 4-pokojowym. Wszystkie posiadają osobne wejście, co daje ich właścicielom pełną swobodę.

More Place, deweloper realizujący przedsięwzięcie, daje swoim klientom możliwość wyboru między dwoma rodzajami wykończeń - deweloperskim i pod klucz, dostosowanym do potrzeb właściciela nowego "M".

Budynki umiejscowiono przy ślepej uliczce, ograniczając tym samym ruch samochodowy do minimum. W okolicy znaleźć można zabudowę jednorodzinną oraz tereny zielone, ale i niezbędne do funkcjonowania każdej rodziny miejsca, takie jak placówki oświaty, punkty usługowo-handlowe czy obiekty rekreacyjne. W niedużej odległości znaleźć też można park wodny, rezerwat Morasko oraz jeziora - Glinowieckie, Podkowa, Strzeszyńskie i Kierskie. Mieszkańcy Villi Sucholeskich bez problemu dojadą również do Poznania.