Jeśli marzysz o apartamencie w nadmorskiej miejscowości, blisko Bałtyku, ale również w niewielkiej odległości od centrum miasta - projekt Aquamarina Onyx powstał z myślą właśnie o Tobie. Inwestycja zlokalizowana w Międzyzdrojach ucieszy swoją okolicą każdego, kto kocha morską bryzę.

Funkcjonalne lokale 1- i 2-pokojowe nadają się zarówno na całoroczne mieszkanie, jak i propozycję pod najem. Daje to możliwość czerpania zysków w okresie, kiedy sami nie wypoczywamy w apartamencie. A lokalizacja zachęci każdego – Aquamarina Onyx znajdzie się zaledwie 150 m od plaży. Jednocześnie dzięki nadmorskiej promenadzie można szybko dostać się do centrum Międzyzdrojów - miejsca, gdzie wielu chętnie spędza urlop.

W ramach projektu znaleźć można apartamenty o metrażach od 24 do 50 m2. Na najwyższej kondygnacji zaplanowano przestronne lokale Premium. Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej opcji wykończenia "pod klucz", która obejmuje umeblowanie aneksu kuchennego oraz niezbędne sprzęty AGD. Deweloper przewiduje również możliwość kompletnego wyposażenia "M" w meble oraz akcesoria.

Marzysz o mieszkaniu nad morzem? Chcesz rozpocząć biznes polegający na wynajmie apartamentu, który w okresie urlopu sam będziesz mógł zająć, ciesząc się jego funkcjonalnością? Sprawdź ofertę Aquamarina Onyx, bo być może to właśnie tu znajdziesz swoją ostoję.