Brzozowy Gaj - inwestycja wyprzedana


  • Plewiska, Komorniki, poznański, ul. Południowa
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 21,00  - 67,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Brzozowy Gaj - inwestycja wyprzedana


W Plewiskach przy ul. Południowej powstaje inwestycja mieszkaniowa Brzozowy Gaj. Projekt obejmuje realizację 24 budynków wielorodzinnych o niskiej 3- i 4-kondygnacyjnej zabudowie. W ofercie sprzedaży znalazły się kawalerki oraz lokale 1-, 2- i 3-pokojowe mieszczące się w przedziale od 21 do 67 m2. Tak szeroki wybór metraży sprawia, że oferta dewelopera PAJO spełni oczekiwania zróżnicowanych grup klientów – od singli po rodziny z dziećmi. Z myślą o wygodzie zmotoryzowanych mieszkańców na terenie osiedla przewidziano miejsca postojowe.

LOKALIZACJA
Jedną z wielu zalet Brzozowego Gaju jest lokalizacja. Osiedle położone jest w Plewiskach w gminie Komorniki. To propozycja idealna dla osób ceniących klimat przedmieścia, które jednocześnie chcą korzystać z uroków dużego miasta. W najbliższej okolicy nowych mieszkań od dewelopera PAJO znaleźć można wszystkie potrzebne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, przychodnie czy restauracje. Gmina Komorniki może także pochwalić się atrakcyjną ofertą edukacyjną. Dzięki temu najmłodsi mieszkańcy osiedla Brzozowy Gaj będą mogli cieszyć się bliskością szkoły czy przedszkola, bez konieczności codziennych czasochłonnych dojazdów. Inną korzyścią wynikającą z posiadania własnego mieszkania w Plewiskach jest sprawna komunikacja z Poznaniem, dzięki czemu w każdej chwili korzystać można z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej miasta.

Handel
Jednym z wielu atutów lokalizacji inwestycji dewelopera PAJO jest duży wybór punktów handlowych. Właściciele nowych mieszkań na osiedlu Brzozowy Gaj mogą korzystać ze sklepów, takich jak: Biedronka, Lidl, Piotr i Paweł, Netto, Żabka czy Sklep Spożywczo-Warzywniczy Zielniak.

Usługi
W sąsiedztwie osiedla przy ul. Południowej znajduje się kilka lokali gastronomicznych, wśród których można wymienić: Restaurację Pesto, Restaurację Figa, Pizza Muffin, Bistro Pieprz i Sól. W okolicy znajduje się także kilka punktów usługowych: bankomaty (WBK, Euronet), Alior Bank, Urząd Pocztowy, salon fryzjerski, stacja Orlen.

Komunikacja
Nabywcy  mieszkań w Plewiskach korzystać mogą z komunikacji miejskiej. Dla właścicieli lokali przy ulicy Południowej dostępna jest linia autobusowa nr 716, a nieco dalej pętla tramwajowo-autobusowa Junikowo. W pobliżu znajduje się także stacja kolejowa PKP, zapewniająca szybki i łatwy dojazd do Centrum Poznania. Kolejnym udogodnieniem dla mieszkańców osiedla Brzozowy Gaj jest bliskość autostrady A2.

Opieka medyczna
Dużą zaleta nowych mieszkań na ul. Południowej w gminie Komorniki jest dostęp do  pobliskich ośrodków zdrowia, takich jak: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KoraMed, NZOZ Twoja Przychodnia, Stomatologia Madent. W okolicy można również znaleźć kilka aptek m.in. Aptekę w Przychodni, Aptekę Przyjazną.

Edukacja
Inwestycja w Plewiskach zlokalizowana jest niedaleko placówek edukacyjnych, takich jak: Żłobek Misie Tulisie, Przedszkole Samorządowe Zielony Zakątek, Przedszkole Stumilowy Las, Przedszkole Publiczne Małe Talenty, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa im. Tytusa i Jana Działyńskich.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy nowego osiedla przy ul. Południowej w Plewiskach pod Poznaniem mają dostęp do wielu terenów zielonych w pobliżu inwestycji. Co więcej, właściciele lokali na osiedlu Brzozowy Gaj mogą korzystać z pobliskich ośrodków sportowych, takich jak: Centrum REZON (squash, wspinaczka), Stadion GOSiR, Podwórko Nivea oraz place zabaw.

Kultura i rozrywka
Na ternie Plewisk działa Dom Kultury Remiza, którego oferta skierowana jest zarówno do młodszych, jak i starszych mieszkańców.

 

 

 

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Brzozowy Gaj - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPAJO Sp. z o.o.
Brzozowy Gaj - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPlewiska

Data zakończeniaI kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia21,00  - 67,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

usługi, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

komunikacja miejska, usługi, szkoła, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

850

Liczba planowanych budynków

24


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeBrzozowy Gaj - inwestycja wyprzedana

ul. Południowa 57, Plewiska