Ellada Park


  • Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Hezjoda
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 62,20 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Ellada Park


Ellada Park to nowe osiedle oferujące mieszkania na Strzeszynie Greckim w Poznaniu. Za realizację projektu odpowiada dewelopera Jakon Sp. o.o. Niska zabudowa, wysoki standard oraz starannie zaprojektowane części wspólne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

W ramach inwestycji przy ulicy Hezjoda powstaną mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości na poznańskim Strzeszynie wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi się w przedziale od 33 do 75 m2. Nabywcy potrzebujący bardzo dużej przestrzeni, skorzystać mogą z opcji łączenia lokali. Mieszkania parterowe dysponować będą prywatnymi ogródkami, a te na wyższych kondygnacjach zyskają balkony. Ponadto wszystkie mieszkania posiadać będą rolety zewnętrzne we wszystkich oknach oraz video-domofony. Na uwagę zasługują również duże przeszklenia okienne. Deweloper zadbał także o miejsca postojowe, siłownię zewnętrzną oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Osiedle mieszkaniowe Ellada Park to komfortowe miejsce do życia, wyróżniające się funkcjonalnością i estetyką. Nowoczesna bryła budynku doskonale komponuje się z otoczeniem. Elewacja budynku utrzymana zostanie w bielach i beżach.

LOKALIZACJA
Osiedle mieszkaniowe Ellada Park powstaje w atrakcyjnej części poznańskiego Strzeszyna. Lokalizacja ta łączy w sobie szereg niezbędnych na co dzień udogodnień z kameralną atmosferą i zielonym sąsiedztwem.

W pobliżu ulicy Hezjoda w Poznaniu działają m.in. sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia oraz lokale gastronomiczne. W okolicy nie brakuje również szkół i przedszkoli, dzięki czemu nowe mieszkanie na Strzeszynie okaże się doskonałym rozwiązaniem dla ceniących wygodę rodzin z dziećmi. Dużym plusem jest także dogodny dojazd do centrum miasta, który zapewniają pobliskie przystanki komunikacji miejskiej.

Ellada Park spełni oczekiwania miłośników relaksu na świeżym powietrzu. W odległości 4 km usytuowana jest plaża Strzeszyńska.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Ellada Park


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperJakon Sp. z o.o.
Ellada Park
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaStrzeszyn
Data zakończeniaIV kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia62,20 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
7_4_rezerwacjaM62,20 m23 pok.Parterb.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

usługi, szkoła, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych budynków

8


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeEllada Park

ul. Księżycowa 5/27, Poznań

603 65 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę