Nowe Piątkowo - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Kurpińskiego
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 31,00  - 64,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Nowe Piątkowo - inwestycja wyprzedana


Nazwa inwestycji – Nowe Piątkowo – nawiązuje do modnej dzielnicy Poznania, na terenie której znajduje się ten nowoczesny budynek mieszkalny. W ramach inwestycji oddanych zostanie 17 kawalerek oraz 132 mieszkania 2- i 3-pokojowe. Oferta sprzedaży obejmuje lokale o metrażu od 31 do 64 m2. Tak szeroki zakres proponowanych powierzchni sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, singiel, jak i rodzina z dziećmi. Na każdym piętrze zlokalizowanych zostanie 16 lub 17 mieszkań, a komunikację pomiędzy kondygnacjami ułatwi winda. W trosce o wygodę przyszłych mieszkańców deweloper Terra Haus pomyślał o komórkach lokatorskich oraz podziemnej hali garażowej. Z kolei monitoring i recepcja sprawią, że właściciele nowych mieszkań w inwestycji Nowe Piatkowo będą mogli cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane „M” kwalifikują się do dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Choć własne mieszkanie to jedno z największych marzeń wielu osób, nie każdy etap jego realizacji należy do najprzyjemniejszych. Jak wiadomo sporo stresu mogą przysporzyć formalności. Aby umilić drogę do idealnych czterech kątów deweloper Terra Haus zapewnia bezpłatną pomoc profesjonalnego konsultanta.

LOKALIZACJA
Piątkowo to idealna lokalizacja dla wszystkich poszukujących oazy spokoju w dużym, dynamicznie rozwijającym się mieście. Dzielnica położona jest z dala od ulicznego zgiełku, w pobliżu terenów zielonych, które pozwolą na codzienny relaks na świeżym powietrzu. To doskonała wiadomość zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i dla tych, którzy potrzebują chwili wytchnienia po aktywnym dniu. Piątkowo to także rozwinięta infrastruktura, dzięki czemu wszystkie istotne sprawy można załatwić na miejscu. Mieszkańcy na wyciągnięcie ręki maja sklepy, centra handlowe, punkty usługowe, ośrodki zdrowia, lokale gastronomiczne oraz wiele, wiele innych. Nie brakuje tu także placówek edukacyjnych, co w połączeniu ze spokojną okolicą czyni z Piątkowa lokalizację wprost idealną dla rodzin z dziećmi. W niedalekiej odległości znajduje się kampus uniwersytecki na Morasku, co zainteresować powinno studentów, jak i prywatnych  inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie. Na uwagę zasługuje także doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa, dzięki której w szybki i wygodny sposób można dotrzeć do centrum oraz w inne części miasta. Dzięki temu właściciele nowych mieszkań na Piątkowe mogą cieszyć się spokojnym sąsiedztwem bez rezygnacji z atrakcji i udogodnień, jakie daje Poznań. 

Handel
Jedną z największych zalet Piątkowa jest bogate zaplecze handlowe. W okolicy inwestycji Nowe Piątkowo znaleźć można: Chatę Polską, Biedronkę, Lidl, Intermarche, cukiernię Sowa, cukiernię Jagódka, kilka prywatnych sklepów spożywczy, Księgarnię Królewską, a nawet sklepy odzieżowe i obuwnicze. W celu większych zakupów warto wybrać się do centrum handlowego Poznań Plaza lub do Galerii Pestka.

Usługi
W okolicy Nowego Piątkowa nie brakuje także ważnych punktów usługowych, wśród których wymienić można: pocztę, PKO Bank Polski, myjnie samochodowe, kwiaciarnie oraz salony fryzjerskie. Poszukującym dobrego smaku polecić można m.in.: Pastwisko, Krowi Placek, Warung Sumatra, Pizzerię Ninja.

Komunikacja
Dzięki bliskości Poznańskiego Szybkiego Tramwaju tzw. PESTKI mieszkańcy Piątkowa mogą swobodnie przemieszczać się po terenie całego Poznania. Z przystanku Kurpińskiego odjeżdżają tramwaje linii 12, 14, 15, 16, 20. Do dyspozycji są także autobusy linii 51, 85, 87, 90, 93 i 235.

Edukacja
Nowe mieszkanie na Piątkowe w Poznaniu spełni oczekiwania rodzin z dziećmi. W pobliżu inwestycji od dewelopera Terra Haus zlokalizowane są: Prywatny Żłobek Małpi Gaj, Żłobek nr 1 Krecik, Przedszkole nr 148 Mali Europejczycy, Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I, Przedszkole nr 163 Baśniowy Zamek, Przedszkole nr 189 Przedszkolaczek, Szkoła Podstawowa nr 17 im. J.I. Kraszewskiego, Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego, Gimnazjum nr 12 im. J. Kuronia, XV Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. J. Kalasancjusza.

Ze względu na znajdujący się w sąsiedztwie Kampus Uniwersytecki Morasko, nowe mieszkania w inwestycji Nowe Piątkowo polecić należy także studentom.

Opieka medyczna
Kolejną zaletą Piątkowa jest dobry dostęp do służby zdrowia. W pobliżu mieści się: Alergologia Plus, Nova-Med. Poradnia Lekarza Pierwszego Kontaktu, Dagmed Piątkowskie Centrum Usług Medycznych, Poradnia Dietetyczna Kompas Żywienia, J.A.P. MED. Nie brakuje tu także aptek, takich jak: Apteka Versus, Eko Apteka, Apteka Biofarm, Apteka Piątkowska, Apteka Królewska.

Sport i rekreacja
Piątkowo to miejsce, w którym można nie tylko zamieszkać, ale także wypocząć. Pobliski rezerwat Żurawiniec, w którym poza licznymi ścieżkami znaleźć można siłownię plenerową i plac zabaw to doskonała przestrzeń do odpoczynku na aktywnym dniu. W poszukiwaniu relaksu warto odwiedzić także zielone Morasko. Dbającym o formę polecić należy pobliską pływalnię Atlantis oraz okoliczne siłownie (np. JATOMI Fitness w Galerii Pestka).  

Kultura i rozrywka
Na Piątkowie nie da się nudzić. W wolnej chwili warto wybrać się do centrum handlowego Poznań Plaza, gdzie działa kino Cinema City oraz IMAX. Nie można także zapominać o działającym już od wielu lat Piątkowskim Centrum Kultury Dąbrówka, gdzie mieści się m.in. filia nr 14 Biblioteki Raczyńskich.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Nowe Piątkowo - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperTerra Haus Sp. z o.o.
Nowe Piątkowo - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaPiątkowo
Data zakończeniaI kwartał 2017
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia31,00  - 64,00 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski, pod klucz

Otoczenie

apteka, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, centrum sportowe, basen, sklep spożywczy, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNowe Piątkowo - inwestycja wyprzedana

ul. Nowowiejskiego 10, Poznań