Osiedle Sady


  • Sady, Tarnowo Podgórne, Poznań, ul. Truskawkowa/ul. Jagodowa/ul. Winogronowa
  • Liczba pokoi: 4 - 5
  • Termin oddania: IV kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Sady


Ceny od 345 tys. zł !

Osiedle Sady, to realizowana przez dewelopera Atram, nowa inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych zabudowie bliźniaczej. Projekt powstaje w miejscowości Sady k. Poznania, na terenie dynamicznie rozwijającej się gminy Tarnowo Podgórne.

Położone za zachód od Poznania, Osiedle Sady docelowo składać się będzie z 44 domów dwulokalowych z przydomowymi ogródkami. Oferta obejmuje różne typy domów, dopasowane do indywidualnych potrzeb kupujących. Klienci wybierać mogą pomiędzy układami 4- i 5-pokojowymi oraz powierzchniami użytkowymi mieszkań mieszczącymi się w przedziale od 74,21 do 113,86 m2. Proponowane przez dewelopera segmenty usytuowane są na działkach liczących od 294 do 478 m2.

Każdy dom posiada przestrzeń dzienną na parterze, otwartą na taras z ogrodem oraz strefę prywatną, usytuowaną na piętrze. Do każdego bliźniaka przynależy co najmniej jedno miejsce postojowe. Na uwagę zasługuje także, wliczone w cenę, poddasze nieużytkowe o wielkości od 8,64 do 11,90 m2. Ponadto większość lokali dysponuje dodatkowym tarasem położonym nad garażem.

LOKALIZACJA
Dogodna lokalizacja to kolejna zaleta Osiedla Sady pod Poznaniem. Inwestycja położona jest na terenie gminy Tarnowo Podgórne, która pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. W sąsiedztwie nowego domu znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień. Na uwagę zasługuje także bogate zaplecze edukacyjne (żłobek, przedszkole i szkoła w zasięgu ręki) oraz sportowe. Nie brakuje także zieleni, dzięki której mieszkańcy docenią kameralny, podmiejski klimat.

Kolejnym atutem miejscowości Sady k. Poznania jest dobre skomunikowanie z miastem.

Handel
Właściciele nowych domów od dewelopera Atram bez problemu zrobią najpotrzebniejsze zakupy. W pobliżu inwestycji znaleźć można punkty, takie jak: Żabka, sklep spożywczy cho no tu, market Dino czy sklep spożywczy ABC.

Komunikacja
Zmotoryzowani mieszkańcy zyskają łatwe połączenie dzięki drodze S11 oraz autostradzie A2. Do dyspozycji jest także komunikacja publiczna – 3 linie łączące bezpośrednio Sady z dzielnicą Poznania Ogrody.  

Edukacja
W pobliżu Osiedla Sady działają m.in.: Przedszkole Jagoda i Humorek Przedszkole Bajkowy Sad, Przedszkole w Lusowie, Szkoła Podstawowa w Lusowie, Szkoła Podstawowa w Tarnowie Podgórnym, Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym.

Sport i rekreacja
W okolicy osiedla domów jednorodzinnych w Sadach zlokalizowane są: aquapark Termy Tarnowskie, Jezioro Lusowskie, Jezioro Kierskie.  

Termin oddania: III kwartał 2019 - IV kwartał 2020.

Szczegóły inwestycji Osiedle Sady


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAtram Sp. z o.o.
Osiedle Sady
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatSady

Data zakończeniaIV kwartał 2020
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoi4 - 5

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, przedszkole

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Liczba planowanych budynków

44


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Sady

ul. Głogowska 47A/1, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować