Autor: Dopoznania.pl
8 września, 2021Newsy

3% rabatu od KAŻDEGO mieszkania Grupy Inwest!

Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane targi mieszkaniowe. Wydarzenie odbędzie się w weekend 25-26 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To impreza obowiązkowa dla wszystkich, którym zależy na korzystnym zakupie nowych czterech kątów. Wizyta na targach daje szansę spotkania wielu deweloperów w jednym miejscu i czasie. Pamiętajmy, że z tej okazji inwestorom zdarza się przygotować oferty specjalne dla klientów. W poszukiwaniu naprawdę atrakcyjnych promocji, warto odwiedzić stanowisko dewelopera Grupa Inwest.  

Wrześniowe okazje czas start! Dla każdego mieszkania, oferowanego przez Grupę Inwest, obowiązuje rabat sięgający 3%. Nieważne czy szukasz niewielkiego lokum na start, czy zależy Ci na przestronnym „M” dla całej rodziny, teraz kupisz je za mniej. Promocja już weszła w życie i dotyczy wszystkich trzech inwestycji dewelopera, tj.: Horyzont Naramowice, Wilda Corner oraz Nova Łacina Niemena 6.

Jeszcze więcej zyskać mogą klienci planujący zakup nieruchomości na Naramowicach w Poznaniu. Poza 3-procentowym rabatem, każdy nabywca skorzystać może z drugiego benefitu – dodatkowej komórki lokatorskiej lub miejsca postojowego zewnętrznego GRATIS.

Promocja ograniczona czasowo, regulamin promocji dostępny w biurze dewelopera.