Autor: Dopoznania.pl
26 listopada, 2020Newsy

Atrakcyjny wybór mieszkań przy ul. Jasielskiej w Poznaniu

Planujesz zakup nowego mieszkania na Podolanach w Poznaniu, ale jeszcze nie zdecydowałeś się na konkretną ofertę? Sprawdź propozycję dewelopera Akropol Inwestycje!

Realizowane przez firmę osiedle zlokalizowane jest w atrakcyjnej części miasta przy ul. Jasielskiej. W ramach projektu oddane zostaną łącznie cztery 4-kondygnacyjne budynki wielorodzinne. Deweloper zadbał także o udogodnienia, takie jak naziemne miejsca postojowe czy podziemne hale garażowe. Na terenie inwestycji przy ul. 3Jasielskiej nie zabrakło także placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Aktualnie trwają prace nad budynkami oznaczonymi literami C i D. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Podolanach wybierać mogą pomiędzy lokalami w układach 2- i 3-pokojowych. Szeroki wachlarz dostępnych powierzchni sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi.

Na nabywców czekają także ostatnie mieszkania z ukończonych już budynków A i B. Osoby, którym zależy na szybkiej przeprowadzce do dyspozycji mają nowe „M” mieszczące się w przedziale od 49,70 do 68,38 m2.

Dlaczego warto zamieszkać na Podolanach? To miejsce, które harmonijnie łączy zielone sąsiedztwo z miejską wygodą. W pobliżu inwestycji Poznań Jasielska znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień – sklepy, usługi, lokale gastronomiczne czy placówki edukacyjne. Z drugiej zaś strony w pobliżu oferowanego przez Akropol Inwestycje, osiedla położone jest Jezioro Rusałka oraz Ogród Botaniczny.