Autor: Dopoznania.pl
6 marca, 2020Zakup inwestycyjny

Coraz mniej wolnych mieszkań na Łacinie

Inwestycja mieszkaniowa Nova Łacina rośnie w oczach! Zgodnie z planem realizacja budynku przy ulicy Niemena 5 w Poznaniu zostanie zakończona jeszcze w tym roku. Sprawdź ofertę i wybierz własne cztery kąty, dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb – w sprzedaży coraz mniej wolnych lokali.

Bogate zaplecze handlowo-usługowe, dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, a także wysoka jakość wykonania – wszystko przekłada się na popularność mieszkań w inwestycji Nova Łacina. W związku z atrakcyjnym, względem centrum i terenów rekreacyjnych, położenie, projekt dewelopera Grupa Inwest, polecić należy zarówno prywatnym klientom, jak i osobom, które planują zarobić na wynajmie nieruchomości.

W puli dostępnych mieszkań nadal znaleźć można lokale 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Ich powierzchnie mieszczą się w przedziale od 45,87 do 93,09 m2. Oferowane lokale rozmieszczone znajdują się na różnych kondygnacjach – od parteru po piąte piętro – i w zależności od swojego usytuowania posiadają dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub ogródka.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i zarezerwuj nowe mieszkanie od dewelopera. Korzystaj z zalet Łaciny i ciesz się bliskością Jeziora Maltańskiego oraz pełną wygodą każdego dnia.