Autor: Iza
8 marca, 2019Newsy

Dogodny system płatności

Jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w ramach oferty osiedla Nowy Bnin, możesz liczyć nie tylko na wysoką jakość budynków i sposób obsługi ale także dogodny system płatności. Firma R.F. Construcion Sp. z o.o. odpowiedzialnie podchodzi do kwestii kompleksowej obsługi klientów i oferuje rozwiązania, które wspierają ich w realizacji marzeń. Co to oznacza dla Ciebie?

Pierwszym krokiem w kupnie jest rezerwacja lokalu, która daje pewność, że nikt inny nie stanie się w międzyczasie jego nabywcą. Po zaakceptowaniu warunków zakupu, sporządzana jest przedwstępna umowa sprzedaży, doprecyzowująca kluczowe warunki – cenę, terminy płatności oraz zakres robót. Gdy budowa nieruchomości zostanie już ukończona, deweloper wraz z nabywcą, sporządza protokół technicznego odbioru i przekazania do użytku lokalu mieszkalnego. Po rozliczeniu płatności sporządzana jest umowa ustanowienia odrębnej własności lokalu i sprzedaży – dokument ten, obligatoryjnie jest sporządzany w formie aktu notarialnego. Ostatni krok to wydanie w posiadanie, co oznacza przekazanie kluczy, dokumentacji podwykonawczej oraz świadectwa charakterystyki energetycznej.

Deweloper zapewnia również wsparcie w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. Nawiązał współpracę z doświadczonym i niezależnym doradcą finansowym, którego wsparcie jest bezpłatne i pozwala na znaczną oszczędność czasu, niezbędnego dla dopełnienia wszelkich formalności oraz optymalizacji kosztów zadłużenia.