Autor: Dopoznania.pl
20 listopada, 2020Newsy

Dom z ogrodem w Luboniu – sprawdź ofertę Akropol Inwestycje

Znany z licznych przedsięwzięć deweloper Akropol Inwestycje poszerzył ofertę sprzedaży o kolejną propozycję. W ramach nowego projektu firma wybuduje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja powstaje przy ul. Kościuszki w Luboniu k. Poznania.

Jeżeli planujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania, w miejscowości która łączy w sobie komfort i spokój przedmieścia, trafiłeś pod właściwy adres. Nabywcy nieruchomości w Luboniu będą mieć wszystko pod ręką. W pobliżu budowanego przez Akropol Inwestycje osiedla znaleźć można m.in.: sklepy, centrum handlowe, aptekę, bank, ośrodek zdrowia, klub fitness oraz placówki edukacyjne. Problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem.

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie dewelopera. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Kościuszki w Luboniu to propozycja dedykowana w szczególności rodzinom z dziećmi oraz osobom ceniącym dużą przestrzeń. Projekt dewelopera Akropol Inwestycje zakłada optymalne wykorzystanie niecałych 75 m2 powierzchni. Na parterze zaplanowano aneks kuchenny z oknem, toaletę oraz salon z wyjściem na taras. Z kolei piętro zostało zarezerwowane dla 3 sypialni i dużej łazienki. Całość uzupełnia prywatny ogród.

Zakończenie budowy nastąpi w IV kwartale 2021 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swój nowy dom w Luboniu.