Autor: Dopoznania.pl
19 listopada, 2020Zakup inwestycyjny

Duży apartament wakacyjny – duże możliwości

Nadmorskie apartamenty cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Na zakup nieruchomości wakacyjnej nad Bałtykiem decydują się zarówno rentierzy, jak i prywatni inwestorzy, którym zależy na korzystnym ulokowaniu kapitału. Wśród kluczowych aspektów, wpływających na atrakcyjność inwestycji wymienić można dogodną lokalizację, bliskość można oraz dodatkowe udogodnienia. Nie bez znaczenia jest również metraż mieszkania. Im większe, tym więcej możliwości. Jakich? Proxin Investment zdradza szczegóły.

Lokowanie kapitału w nadmorskie apartamenty wakacyjne z roku na rok staje się popularniejsze. Nic dziwnego, banki nadal oferują niskie oprocentowanie, które w zasadzie nie przynosi znaczących korzyści, a kapitalizacja odsetek dodatkowo utrudnia mnożenie zysków. Inwestowanie w nieruchomości jest więc najbezpieczniejsze i co istotne, rentowne. To także wartościowe zabezpieczenie na przyszłość. Zyski z takiej formy przychodu są spore. – Wartość dodaną z pewnością stanowi fakt, iż branża turystyczna nad Bałtykiem wzbudza coraz większe zainteresowanie – wśród Polaków, jak i zagranicznych gości. Ostatnie badania dowodzą, że chętniej wydajemy pieniądze na podróże i ich komfortowe warunki, nie tylko w high sezon, ale i poza nim – podkreśla Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment.

Warto dodać, że duży metraż apartamentu idzie w parze z dużymi możliwościami, jakie otwierają się przed jego właścicielem. Po pierwsze, kupna można dokonać wspólnie z rodzicami. Rodzinna inwestycja pozwala również na rodzinny odpoczynek, a kilka pokoi zapewnia właściwy komfort. Po drugie, sporo Polaków preferuje wakacje w większej grupie, co z kolei wymaga wynajęcia na czas urlopu większej przestrzeni. Ponadto nadal popularny jest najem na pokoje. Z takiej opcji korzystają nie tylko studenci i uczniowie, ale także turyści oraz pracownicy w delegacji.

Oferowany przez dewelopera Proxin Investment, projekt składać się będzie z apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach. Na nabywców zainteresowanych inwestycją Nautic Park czekają m.in. duże, 3-pokojowe lokale z wygodnymi aneksami kuchennymi, balkonami, tarasami lub ogródkami. Ich metraż waha się od  57 do 83 m2. Warto dodać, że wszyscy mieszkańcy i goście Nautic Park będą mogli korzystać z dodatkowych udogodnień, wśród których wymienić można: strefę relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe.