Autor: Dopoznania.pl
3 grudnia, 2019Newsy

Enklawa Winogrady – nieszablonowa inwestycja deweloperska w atrakcyjnej części Poznania

Enklawa WinogradyPoszukujesz nowego mieszkania na Winogradach? Zależy Ci na funkcjonalnych rozwiązaniach i oryginalnym projekcie? Postaw na Enklawę Winogrady!

Oferowane osiedle realizowane jest w zielonym zakątku miasta, u zbiegu ulic Pasterskiej i Czarna Rola. Projekt obejmuje przygotowanie 120 mieszkań oraz infrastrukturę osiedlową z licznymi udogodnieniami (trzy rowerownie, plac zabaw, wewnętrzny dziedziniec, podziemne hale garażowe).

Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na Winogradach, wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno singiel, para, jak i rodzina. Inwestycja spełni także oczekiwania prywatnych Enklawa Winogradyinwestorów, którzy chcą czerpać stałe zyski z wynajmu lokalu. – Dopasowanie do różnych potrzeb i duże możliwości aranżacyjne to cechy funkcjonalnych projektów. Z takim założeniem tworzymy nasz projekt - Enklawę Winogrady, pamiętając o nowych grupach odbiorców i ich charakterystyce – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

Charakter inwestycji mieszkaniowych powinien iść w parze ze zmieniającym się stylem życia klientów. Aktualnie coraz więcej osób korzysta z możliwości pracy zdalnej, tzw. „home office” na stałe lub przynajmniej jeden dzień w tygodniu. Pozwala to swobodnie łączyć życie zawodowe z prywatnym. - Z pewnością odpowiadamy na tak zdefiniowane potrzeby. Mieszkania 3- i 4-pokojowe pozwalają na wydzielenie dodatkowej przestrzeni. Własny gabinet do pracy sprawdzi się w grupach zawodowych: grafików, architektów, projektantów, przedstawicieli branży e-commerce – podkreśla inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

Wielu nabywców nowych mieszkań w Poznaniu zwraca także uwagę na design i części wspólne. Doskonale wie o tym deweloper realizujący inwestycję Enklawa Winogrady. Przyszli mieszkańcy Enklawa Winogradybędą mieć do czynienia z podwyższonym standardem i apartamentowym wykończeniem.

To nie koniec korzyści! Aktualnie deweloper proponuje rabat 5000 zł na mieszkania powyżej 50 m kw., dotyczący umów rezerwacyjnych podpisanych do końca bieżącego roku. Ponadto, korzystając ze wsparcia ekspertów kredytowych Notus Finanse, można otrzymać bezpłatne ubezpieczenie mieszkania na rok oraz rabat na zakupy w Leroy Merlin.

Na placu budowy przy ulicy Czarna Rola 21 praca wre. W budynku A postawiono ściany wszystkich kondygnacji oraz wstawiono stolarkę okienną. Ponadto regularnie rozwijają się także dwie pozostałe części osiedla, czyli budynki B i C. Koniec prac zaplanowano na IV kwartał 2020.