Autor: Dopoznania.pl
11 lutego, 2020Newsy

Enklawa Winogrady – sprawdź ofertę większych mieszkań w korzystnej cenie

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Potrzebujesz przestronnego wnętrza, w którym będziesz mógł cieszyć się pełnym komfortem? Sprawdź ofertę inwestycji deweloperskiej Enklawa Winogrady! W ramach projektu oddane zostaną lokale o zróżnicowanych układach i powierzchniach, nawet do 126 m2.

Metraż to jeden z najważniejszych czynników decydujących o wyborze nowego lokum. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom nabywców, inwestor osiedla Enklawa Winogrady, przygotował szeroką ofertę nowoczesnych mieszkań, obejmującą kawalerki oraz układy 2-, 3- i 4-pokojowe. Wśród szukających mieszkania od dewelopera dostrzegamy grupę w wieku 25-35 lat, w tym między innymi pary lub młode rodziny. W takiej sytuacji warto pomyśleć o komforcie w przyszłości. Idealnie sprawdzą się lokale 2- lub 3-pokojowe powyżej 50 m2. Funkcjonalne mieszkanie to poczucie dobrego wyboru – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

Kupując nowe mieszkanie warto myśleć przyszłościowo. Dlaczego warto wybrać większe „,M”? Dodatkowy pokój może stanowić miejsce na domowe biuro. Z kolei w momencie powiększenia się rodziny, ta przestrzeń stanie się pokojem dziecięcym. – Wiele zyskamy dzięki naszym pomysłom, ale podstawowa zasada jest prosta: im więcej przestrzeni, tym większe możliwości. Dlatego część mieszkań 3- i 4-pokojowych w naszej ofercie posiada ponad 70 m2 – zaznacza Krystian Cebulski.

Enklawa Winogrady wyróżnia się wśród innych propozycji na poznańskich rynku nieruchomości – oferta skrojona została w taki sposób, że im większe mieszkanie, tym niższa cena jednostkowa za powierzchnię. To z kolei daje duże możliwości nie tylko rodzinom, ale także prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości.

Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania na Winogradach wybierać mogą pomiędzy lokalami liczącymi od 49 do 126 m2. Ofertę uzupełnia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 201,45 m2. Inwestor zadba także o szereg udogodnień, w tym: 192 miejsca parkingowe, trzy rowerownie i plac zabaw dla najmłodszych. Deweloper proponuje wyższy standard części wspólnych wewnątrz każdego z budynków.

Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ ponad połowa mieszkań znalazła swoich nabywców. Według harmonogramu, prace budowlane zostaną zakończone w IV kwartale 2020 r.

Postaw na Winogrady - skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.