Autor: Dopoznania.pl
8 stycznia, 2021Zakup inwestycyjny

Gotowe do odbioru mieszkania na Trójpolu

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Cenisz miejską wygodę i jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskości zieleni? Zamieszkaj na pełnym roślin osiedlu Trójpole! Realizacja, oferowanej przez dewelopera Masterm, inwestycji została już zakończona, a na nabywców czekają ostatnie wolne lokale.

Zlokalizowane na terenie dzielnicy Winiary osiedle zapewnia prawdziwy green comfort w dużym, tętniącym życiem mieście. Bogactwo krzewów, drzew, kwiatów i innych pozwoli mieszkańcom skutecznie odciąć się od ulicznego zgiełku. Ponadto otoczenie zieleni to także sprawdzony sposób na złagodzenie negatywnego wpływu zanieczyszczeń. Nie można również zapomnieć o wrażeniach estetycznych.

Nowa inwestycja dewelopera Masterm to wyjątkowy punkt na mieszkaniowej mapie Poznania, który zwrócił uwagę klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje ostatnie wolne lokale. Na nabywców czekają mieszkania w układach 2- i 4-pokojowych, mieszczące się w przedziale od 55,08 do 137,47 m2. Proponowane nieruchomości posiadają atrakcyjne powierzchnie dodatkowe, w zależności od lokalu są to: taras, loggia, balkony, rooftop garden.

Zakup nowego mieszkania na Winiarach w Poznaniu polecić należy klientom, którzy cenią codzienną wygodę. W pobliżu inwestycji dewelopera Masterm działają m.in. sklepy, centra handlowe, punkty usługowe, placówki edukacyjne. Na uwagę zasługuje także dostęp do rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, wybierz jedno z gotowych „M” i zamieszkaj wśród zieleni na osiedlu Trójpole.