Autor: Dopoznania.pl
31 grudnia, 2020Newsy

Gotowe do odbioru nowe domy w Tulcach

Planujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Sprawdź ofertę gotowych do obioru domów w zabudowie szeregowej na Osiedlu Chabrowym w Tulcach.

Zlokalizowana na terenie gminy Kleszczewo inwestycja Osiedle Chabrowe, to doskonała propozycja dla klientów ceniących połączenie podmiejskiego spokoju i codziennej wygody. Deweloper TEEELDOM sukcesywnie rozwija projekt i aktualnie klienci wybierać mogą z kolejnego, szóstego już etapu przedsięwzięcia.

Na nabywców zainteresowanych zakupem nowego domu pod Poznaniem, czekają segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni od 146,21 do 148,19 m2.  Dostępne aktualnie domy położone są na działkach liczących 184 m2. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał o funkcjonalny rozkład z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na parterze znalazły się: salon z wyjściem na tarasem, kuchnia oraz WC. Z kolei piętro zostało zarezerwowane dla trzech sypialni, garderoby i dużej łazienki.

Kolejną zaletą nieruchomości w Tulach jest atrakcyjna cena. Koszt zakupu nowego domu z ogrodem na przedmieściach jest równy cenie znacznie mniejszego mieszkania w mieście.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swój nowy dom pod Poznaniem.