Autor: Dopoznania.pl
31 marca, 2022Newsy

II etap Osiedla przy Unii już w sprzedaży

II etap Osiedla przy Unii to kontynuacja dobrze przyjętego projektu dewelopera Spravia. Realizowana na terenie Nowego Miasta w Poznaniu inwestycja to miejsce stworzone z myślą o osobach, które poszukują odpowiedniego balansu pomiędzy wielkomiejskim zgiełkiem a odpowiednią dozą spokoju.

Atrakcyjny wybór mieszkań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb kupujących, to jedna z największych zalet II etapu osiedla przy ul. Unii Lubelskiej. Ofertę otwierają kompaktowe kawalerki i funkcjonalne lokale 2-pokojowe. Z myślą o rodzinach z dziećmi oraz klientach, którzy potrzebują większej przestrzeni, powstają przestronne „M” w układach 3- i 4-pokojowych. Warto dodać, że każde z oferowanych mieszkań posiadać będzie powierzchnię dodatkową w postaci ogródka, balkonu, tarasu lub loggii.

Kolorystyka budynków z II etapu będzie przede wszystkim przyjemna dla oka. Projektanci postawili na odcienie bieli, szarości i kawy. Całość uzupełniają okładziny w kolorze drewna. Ponadto na wysokości parteru znajdą się elementy o strukturze cegły.

Jeżeli chcesz zamieszkać w miejscu z potencjałem, jesteś pod dobrym adresem. Proponowana przez dewelopera Spravia inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. Przy Unii Lubelskiej będą nowe chodniki i drogi rowerowe. Ponadto miasto planuje realizację obiektów handlowych, rekreacyjnych i placówek edukacyjnych. Dużym atutem Starołęki jest dostęp do dogodnej komunikacji. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby dojechać do galerii handlowej, kina czy restauracji. Nabywcy nowych mieszkań od dewelopera Spravia na wyciągnięcie ręki mieć będą przystanki tramwajowe i autobusowe. Właściciele samochodów z pewnością docenią bliskość autostradowej obwodnicy miasta.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży inwestycji Osiedla przy Unii, zapytaj o szczegóły i wybierz nowe cztery kąty dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb.