Autor: Dopoznania.pl
10 marca, 2020Newsy

Intensywna wiosna u Sky Investments

Dodatnie temperatury i wiosenna aura sprzyjają pracom na budowie. Korzystne warunki atmosferyczne w pełni wykorzystuje poznański deweloper Sky Investments. Intenstywne działania prowadzone są na terenie inwestycji Rodzinne Podolany, będącej jednym z flagowych projektów dewelopera. Dodatkowo firma ma w zanadrzu dwie premiery, które z pewnością pozytywnie zaskoczą poszukujących własnego „M”.

- Domy o powierzchni 91 m2 budowane w ramach osiedla Rodzinne Podolany to propozycja idealna dla rodzin, które pragną mieszkać w miejscu łączącym bliskość natury i łatwość dostępu do tętniącego życiem centrum Poznania. Mieszkańcy, prócz dającego duże możliwości aranżacyjne metrażu, będą mieli do zagospodarowania ogrody, które są naturalnym „przedłużeniem” domowej przestrzeni – podkreśla Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments.

Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść zakupu nowego domu na Podolanach w Poznaniu jest promocja dotycząca segmentów w szeregu E i G. – Każdy, kto podpisze umowę deweloperską otrzyma w prezencie pakiet Strych, w ramach którego możliwa będzie częściowa adaptacja poddasza. W cenie 5,000zł brutto zawarte są następujące udogodnienia: otwór w stropie nad klatką, zaślepiony lekką konstrukcją drewnianą obłożoną płytą GK oraz płytą OSB, schody strychowe, wypełnienie wełną mineralną, punkt oświetleniowy i gniazdo elektryczne, a także 1 okno dachowe zamiast włazu dachowego. – dodaje przedstawicielka firmy.

Nabywcy stawiający na nieco mniejszy metraż do wyboru mają dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachu. Znajdują się one w szeregach A i B, gdzie trwają intensywne prace finalizujące projekt. Powierzchnia 76-79 m2 idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które potrzebują dodatkowego pomieszczenia, np. na miejsce do pracy.

Deweloper Sky Investment zapowiada także dwie nowe inwestycje  - Pierwsza, czyli budynek wielorodzinny z podziemnym parkingiem, zlokalizowana będzie na Wildzie, przy ul. Roboczej 48. Druga zaś to Osiedle 4 Stawy składające się w większości z domów bliźniaczych, które staną przy ul. Modlibowskiej w rejonie Poznań-Kotowo. Rok 2020 zapowiada się dla nas wyjątkowo pracowicie – relacjonuje Agnieszka Jałoszyńska.

Cenisz dostęp do wygody, a jednocześnie chcesz cieszyć się odpowiednią dozą spokoju? Osiedle Rodzinne Podolany to właściwy adres. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowy dom od dewelopera, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.