Autor: Dopoznania.pl
15 kwietnia, 2022Newsy

Kościelna 23 – zamieszaj w atrakcyjnej części Poznania

Na placu budowy przy ul. Kościelnej 23 w Poznaniu praca wre. To właśnie tu powstaje nowa inwestycja dewelopera Constructa Plus. Jeżeli planujesz zakup nowego mieszkania na Jeżycach, zapraszamy do lektury – przekonasz się o wszystkich zaletach tej propozycji.

Jeżyce niezmiennie przyciągają klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Trudno się temu dziwić. Dzielnica ta to miejsce absolutnie wyjątkowe, gdzie stare łączy się z nowym, a niepowtarzalny klimat sprawia, że chce się być jej częścią. Z jednej strony, Jeżyce kojarzą się z secesyjnymi budynkami i tradycją. Z drugiej zaś pojawia się coraz więcej modnych lokali, które są nieodłącznym elementem „nowych Jeżyc” – dzielnicy dynamicznej, energetycznej i zdecydowanie przyjaznej do życia. Nie można także zapomnieć o kultowym już Rynku Jeżyckim. Całości dopełnia zielony Park Sołacki.

Potencjał tej części Poznania doceniła także firma Constructa Plus, które realizuje nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Kościelnej 23. Warto dodać, że to już trzeci jeżycki projekt dewelopera. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, przygotowano szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na nabywców czekają kawalerki oraz mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Wachlarz możliwości zamykają dwukondygnacyjne apartamenty. Oferowane lokale posiadać będą powierzchnie dodatkowe: tarasy, ogródki, loggie. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na szereg udogodnień, wśród których wymienić można: parking, rowerownie, komórki lokatorskie, zielone dziedzińce oraz proekologiczne rozwiązania, służące nie tylko mieszkańcom, ale również środowisku.

Nowe mieszkanie od dewelopera na Jeżycach? Trafiłeś pod właściwy adres. Skontaktuj się z biurem sprzedaży inwestycji Kościelna 23 i wybierz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Constructa Plus zapewnia profesjonalne wsparcie doradcy kredytowego, który pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą opcję finansowania nieruchomości.