Autor: dopoznania.pl
6 października, 2023Newsy

Mieszkaj po mistrzowsku na Osiedlu Olimpijskim

Doskonała lokalizacja, optymalny metraż, funkcjonalne rozwiązania oraz atrakcyjna cena – oto aspekty, które są kluczowe dla klientów poznańskiego rynku pierwotnego nieruchomości. Osiedle Olimpijskie, nowa inwestycja dewelopera Agrobex, wszystkie te kryteria spełnia medalowo. Jeżeli więc szukasz komfortowego, nowego mieszkania, znajdującego się ok. 45 min drogi od Poznania, jesteś pod dobrym adresem.

Na placu budowy przy ul. Staszica w Szamotułach praca wre. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, budynek B zostanie zakończony jeszcze w tym roku. Nabywcy mieszkań z budynku C poczekają niewiele dłużej. Deweloper wyznaczył termin realizacji na 15 lutego 2024 roku. Co istotne, osoby które nie podjęły jeszcze ostatecznej decyzji, wciąż mają w czym wybierać.

Aktualna oferta sprzedaży Osiedla Olimpijskiego w Szamotułach k. Poznania obejmuje mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Swoje miejsce znajdą tu zarówno single, pary, jak i potrzebujące większej przestrzeni rodziny z dziećmi. Lokale posiadać będą funkcjonalne balkony.

W iście mistrzowskim stylu prezentują się także inne, obecne w projekcie rozwiązania. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał m.in. o: windy, komórki lokatorskie, miejsca postojowe, rodzinne garaże czy panele fotowoltaiczne.

Na medal zasługuje także lokalizacja. Szamotuły to przestrzeń wprost idealna dla osób, które poszukują balansu pomiędzy miejską wygodą a spokojną codziennością. Za przysłowiowym progiem, znaleźć tu można sklepy, Ośrodek Kultury, przedszkole i publiczną szkołę podstawową. W niewielkiej odległości od Osiedla Olimpijskiego działa także miejski stadion, hala sportowa i pływalnia. Dużą zaletą jest także bliskość dworca PKP.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość, nowe mieszkania na Osiedlu Olimpijskim w Szamotułach spełniają warunki Bezpiecznego Kredytu 2%.Rozegraj to mistrzowsku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Agrobex i wybierz skrojoną na miarę nieruchomość w okolicy Poznania.