Autor: Iza
10 lipca, 2019Newsy

Mieszkania z IV etapu już w sprzedaży

W podpoznańskich Komornikach, w zacisznej i pełnej zieleni okolicy, powstaje nowoczesne osiedle, składające się z przestronnych mieszkań z ogródkiem. Niska zabudowa bliźniacza o dwuspadowej konstrukcji dachu i stonowanej kolorystyce, znakomicie komponuje się z charakterem okolicy. Właśnie teraz, do sprzedaży trafiły lokale, dostępne w ramach IV etapu osiedla Komorniki, ul. Żabikowska. Sprawdź ich szczegóły i przekonaj się, że zaspokoją także potrzeby Twojej rodziny.

Deweloper Akropol Inwestycje Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do wymagających klientów, którzy poszukują nowego mieszkania pod Poznaniem, wykonanego z dużą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Odpowiednia odległość pomiędzy budynkami oraz funkcjonalnie zaaranżowane części frontowe działek, tworzą przyjazną przestrzeń, do której chce się wracać.

Rozpoczęła się sprzedaż lokali, dostępnych w ramach IV etapu – do wyboru masz dwanaście mieszkań. Każde z nich posiada powierzchnię 79,01 m2, w układzie dwukondygnacyjnym, 4- pokojowym. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, WC oraz pomieszczenie gospodarcze. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras. Na piętrze znajdują się trzy pokoje i łazienka. Ponadto, budynki posiadają poddasze, które można zaaranżować w indywidualny sposób.

Koszt zakupu mieszkania na osiedlu Komorniki, ul. Żabikowska  waha się od 4 543,73 zł/m2 do 4 796,86 zł/m2, co daje kwotę od 359 000 złotych do 379 000 złotych. Biorąc pod uwagę jakość i modną, podmiejską lokalizację, jest to rzeczywiście atrakcyjna oferta.

 

Zobacz inne mieszkania w Komornikach