Autor: Dopoznania.pl
10 września, 2020Newsy

Mieszkanie na przedmieściach od Agrobexu

Realizowane w okolicy Poznania osiedle Kleszczewo Park to jedno z najnowszych przedsięwzięć dewelopera Agrobex. Obecnie trwa budowa I etapu inwestycji, w ramach której oddanych zostanie 75 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 32 do 66 m2.

Budowa osiedla mieszkaniowego w Kleszczewie k. Poznania została podzielona na trzy etapy. Klienci zainteresowani aktualną ofertą Agrobexu wybierać mogą pomiędzy kawalerkami, jak i lokalami w układach 2- i 3-pokojowych. Mieszkania parterowe zyskają prywatne ogródki, a te rozmieszczone na wyższych kondygnacjach dysponować będą komfortowymi balkonami. Ceny nowych „M” w Kleszczewo Park rozpoczynają się od 4 600 zł/m2.

Deweloper pomyślał także o windach, komórkach lokatorskich oraz miejscach parkingowych. Podobnie jak w innych projektach spółki również na terenie Kleszczewo Park zostaną wykorzystane panele fotowoltaiczne, które pozwolą m.in. na oświetlenie klatki schodowej, komórek lokatorskich, drogi wewnętrznej czy parkingu. - Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Inwestycja, ze względu na funkcjonalność proponowanych mieszkań, położenie oraz cenę przyciąga zarówno Poznaniaków jak i klientów z innej części naszego regionu. - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex. Zakończenie I etapu datowane jest na III kwartał 2021 roku.

Mówiąc o zaletach oferowanego przez Agrobex osiedla nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji. Miejscowość Kleszczewo znajduje się około 20 km od Poznania. Mieszkańcy z pewnością docenią szybkie i sprawne połączenie z miastem, które zapewnia autostrada oraz rozbudowana sieć dróg powiatowych i wojewódzkich. Co istotne nabywcy mieszkań w inwestycji Kleszczewo Park będą mogli skorzystać również z komunikacji podmiejskiej.

W pobliżu działki przy ulicy Strażackiej w Kleszczewie znaleźć można m.in. sklepy, punkty usługowe, przedszkola oraz szkoły. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Inwestycja graniczy z zabytkowym parkiem oraz terenami zielonymi, trasami rowerowymi i licznymi ścieżkami. To gwarancja aktywnego wypoczynku i możliwości regeneracji sił w otoczeniu natury.

Jeżeli planujesz zakup mieszkania z rynku pierwotnego i zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji, łączącej wygodę ze spokojem przedmieścia, trafiłeś pod właściwy adres. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.