Autor: Dopoznania.pl
24 sierpnia, 2021Newsy

Najbliższe plany PBO DACH BUD

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD działa na wrocławskim rynku nieruchomości od 36 lat. Do tej pory deweloper oddał ponad 8 tysięcy mieszkań oraz 87 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Poza zrealizowanymi projektami, firma ma na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów, którzy znaleźli swoje idealne „M”. Dużym zainteresowaniem cieszy się także jedna z najnowszych inwestycji dewelopera. Mowa o osiedlu przy ulicy Kminkowej we Wrocławiu. W odpowiedzi na wyczerpanie puli szóstego już etapu przedsięwzięcia, inwestor rozpoczął realizację kolejnych części projektu.

Zakup własnego mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Przed jej podjęciem, klienci biorą pod uwagę szereg czynników. Wśród kluczowych aspektów wymienić można atrakcyjną lokalizację, dostępność udogodnień czy jakość obsługi i wykonania inwestycji. Wszystkie te warunki spełniają projekty dewelopera PBO DACH BUD.

Nabywcy zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu już wkrótce będą mogli wybierać spośród szerokiego wachlarza dostępnych nieruchomości. W lipcu bieżącego roku, firma rozpoczęła budowę kolejnych etapów osiedla przy ul. Kminkowej.

W ramach etapu Kminkowa zachód 1 oddany zostanie kameralny, dwupiętrowy budynek wielorodzinny. Znajdą się w nim 2- i 3-pokojowe lokale o powierzchniach do 50 do 70 m2 z kuchnią lub aneksem kuchennym. Ofertę poszerzy 7 budynków jednorodzinnych dwumieszkaniowych liczących ok. 110 m2. 4- i 5-pokojowe segmenty z przynależnymi ogródkami doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi.

Już wkrótce do sprzedaży trafi także etap Kminkowa Zachód 2. W jego skład wejdą 3 dwupiętrowe budynki mieszczące po 9 mieszkań każdy. Wśród dostępnych opcji znajdą się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe od 42 do 84 m2. Do wyboru kuchnia lub aneks kuchenny. Podobnie jak w wyżej opisanym etapie i w tym nie zabraknie funkcjonalnych domów bliźniaczych w układach 4- i 5-pokojowych.

O szczegóły zapytaj dewelopera!