Autor: Iza
27 marca, 2019Newsy

Nowatorski projekt, łączący miasto i zieleń

MASTERM to doświadczony deweloper, który doskonale orientuje się w oczekiwaniach kupujących i trafnie wybiera lokalizację dla swoich osiedli, zapewniając ich przyszłym mieszkańcom, nieprzeciętny komfort życia. Nie inaczej jest także w przypadku inwestycji Trójpole, powstającej w modnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Winiary, której największym atutem jest mnogość terenów zielonych. 

Zaproponowany układ, perfekcyjnie wtapia się w charakter okolicy, ponieważ przewiduje zieleń na każdej kondygnacji oraz w zewnętrznych częściach wspólnych. System całorocznego, automatycznego nawadniania roślin sprawi, że będą one stałym towarzyszem dla wszystkich mieszkańców, niezależnie od tego, na jakiej kondygnacji zdecydują się mieszkać. Niska, kameralna zabudowa, zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ogrody na dachu to wyjątkowe rozwiązanie, dzięki któremu skutecznie oderwiesz się od codziennych trosk, ciesząc przestrzenią pełną zieleni. Ich powierzchnia sięga nawet 60 m2, co daje naprawdę dużą swobodę aranżacyjną.

Bliskość strategicznych tras oraz łatwy dojazd do centrum powodują, że nie będziesz musiał godzić się na kompromisy, względem dostępu do rozbudowanej infrastruktury. Jednocześnie, okolica obfituje w wiele udogodnień, które sprawią, że Twoja codzienność nabierze zupełnie nowego, komfortowego charakteru. Trójpole to idealne miejsce dla osób, które chcą prowadzić typowo miejski styl życia ale jednocześnie cenią sobie zielone otoczenie, w którym chętnie wypoczywają od zgiełku.