Autor: Dopoznania.pl
9 stycznia, 2020Newsy

Nowe domy w Kamionkach – postaw na dogodną lokalizację blisko Poznania

Solbud Osiedle SielankowePlanujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Zależy Ci na połączeniu jakości i korzystnej ceny? Trafiłeś pod właściwy adres! Osiedle Sielankowe w Kamionkach spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Poznaj bliżej ofertę Solbud Development i wybierz idealne cztery kąty.

Osiedle Sielankowe to atrakcyjna inwestycja deweloperska zlokalizowana na granicy Borówca i Kamionek, tylko 15 minut od Ronda Rataje. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w gminie Kórnik wybierać mogą pomiędzy zabudową szeregową i bliźniaczą. Powierzchnie proponowanych lokali mieszczą się w przedziale od 76 do 110 m2. Wszystkie segmenty posiadają 3 sypialnie, strych (dodatkowa powierzchnia, za którą nie płacisz) i 2 miejsca parkingowe. Dodatkowym atutem jest prywatny, zielony ogródek.

Mówiąc o zaletach nowych domów w Kamionkach pod Poznaniem, nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji, łączącej kameralny klimat z dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień. Osiedle Sielankowe realizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co z pewnością zadowoli Solbud Osiedle Sielankowemiłośników joggingu, jak i spokojnych, relaksujących spacerów. Warto dodać, że w najbliższej okolicy nie ma terenów do zabudowy, co daje pewność, że kolejna inwestycja nie przesłoni wyjątkowego widoku z okna. Gmina Kórnik oferuje także dogodny dostęp do pełnej infrastruktury. W pobliżu Osiedla Sielankowego od Solbud Development znaleźć można m.in. sklep spożywczy, centrum handlowe, przedszkole, szkolę i przychodnię. Całość uzupełnia możliwość sprawnego dojazdu do Poznania, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.