Autor: Dopoznania.pl
29 czerwca, 2020Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania blisko Jeziora Maltańskiego – poznaj inwestycję Florentyny 5

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na bliskości zieleni i jednocześnie nie chcesz rezygnować z centrum miasta i dostępu do szeregu wygód? Inwestycja mieszkaniowa Florentyny 5 spełni Twoje oczekiwania! Wielorodzinny budynek na poznańskim Chartowie to adres, który łączy wiele zalet. Poznaj szczegóły oferty i wybierz lokum dopasowane do Twoich potrzeb.

Realizowane przez firmę Everest Development osiedle to symbol miejskiego komfortu w nowoczesnym wydaniu. Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w tej części Nowego Miasta zyskają dostęp do rozwiniętej infrastruktury, obejmującej m.in.: sklepy, punkty usługowe placówki edukacyjne czy komunikację miejską. Całość uzupełnia oddalone o 4 minuty drogi Jezioro Maltańskie.

W ramach aktualnej oferty sprzedaży inwestycji mieszkaniowej Florentyny 5 nadal znaleźć można lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Mieszkania parterowe posiadać będą ogródki, a te na piętrach zyskają funkcjonalne balkony. Proponowane przez dewelopera mieszkania są bezczynszowe i zostały zaprojektowane z największą starannością, dzięki czemu przyszli właściciele będą mogli w pełni wykorzystać każdy metr kwadratowy przestrzeni