Autor: Dopoznania.pl
10 listopada, 2020Newsy

Nowe mieszkania przy ulicy Kościelnej w Poznaniu już w sprzedaży

Planujesz zakup nowego mieszkania na Jeżycach? Cenisz wysoką jakość i dogodną, niebanalną lokalizację? Zamelduj się na Kościelnej 23! Sprzedaż nowej inwestycji dewelopera Constructa Plus już wystartowała i zgodnie z planem jej realizacja zostanie zamknięta w IV kwartale 2022 roku.

Budynek przy ulicy Kościelnej w Poznaniu to kolejny, trzeci już jeżycki projekt inwestora. Lokalizacja ta jest bliska nie tylko deweloperowi, ale także klientom, którzy coraz częściej decydują się zamieszkać w tej części miasta. Trudno się temu dziwić. Dzielnica przeżywa dynamiczny rozkwit i kusi niepowtarzalnym klimatem, budowanym przez lokalne inicjatywy, murale, stylowe knajpki, kameralne kawiarnie czy kultowy już Rynek Jeżycki. Na uwagę zasługuje też bliskość miejsc związanych z kulturą, wśród których wymienić można Teatr Nowy czy Kino Rialto. Dużą zaletą jest także dostęp do niezbędnych na co dzień punktów, takich jak sklepy, usługi czy placówki edukacyjne. Całość uzupełnia rozwinięta komunikacja miejska, dzięki której w szybki i wygodny sposób można dostać się do ścisłego centrum czy innych części Poznania. Na Jeżycach wszystko jest pod ręką!

Przyjrzyjmy się bliżej samemu projektowi dewelopera Constructa Plus. W ramach inwestycji Kościelna 23 powstanie 221 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 27 do 131 m2. Lokale, w zależności od położenia, posiadać będą jasne, wygodne loggie, tarasy, ogródki. Nowa inwestycja na Jeżycach to przede wszystkim nowoczesny, dobrze zaplanowany projekt, nastawiony na codzienny komfort mieszkańców. Deweloper zadbał o podziemną halę garażową, lokale usługowe, komórki lokatorskie oraz rowerownie. Na uwagę zasługuje także proekologiczny charakter projektu. Firma Constructa Plus postawiła na przemyślane rozwiązania retencyjne, fotowoltaikę, instalację do ładowania aut elektrycznych oraz zieleń obecną na dziedzińcach, ścianach i dachach.