Autor: Dopoznania.pl
6 kwietnia, 2022Newsy

Nowe mieszkania w Kórniku – w sprzedaży ostatnie lokale

Osiedle Zielony Zakątek 2 to kameralna inwestycja zlokalizowana w Kórniku koło Poznania. Zakup mieszkania w tej inwestycji sprawdzi się w przypadku osób, którym zależy na połączeniu wygody i podmiejskiego klimatu. Sprawdź szczegóły oferty – w sprzedaży ostatni wolne lokale.

Osiedle dewelopera WESLEY-BO cieszy się sporym zainteresowaniem klientów wielkopolskiego rynku pierwotnego nieruchomości, czego najlepszym dowodem jest końcówka sprzedaży drugiego etapu przedsięwzięcia. Na nabywców zainteresowanych zakupem nieruchomości pod Poznaniem, czekają ostatnie dwa mieszkania o powierzchni 73,80 m2. Wewnątrz każdego segmentu znajduje się salon, aneks kuchenny, łazienka, dwie sypialni oraz hol. Wartością dodaną jest przestronny taras – idealne miejsce na wypoczynek po aktywnym dniu.

Mówiąc o zaletach osiedla Zielony Zakątek nie można zapomnieć o lokalizacji. Kórnik to niewielka, choć doskonale rozwinięta miejscowość. Na wyciągnięcie ręki są tu wszystkie niezbędne na co dzień udogodnienia, takie jak sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia czy placówki edukacyjne. Nie brakuje tu także ciekawych terenów rekreacyjnych, a dodając do tego dogodny dojazd do Poznania otrzymujemy ofertę, obok której trudno przejść obojętnie.