Autor: Dopoznania.pl
25 sierpnia, 2021Newsy

Nowe mieszkania w Zalasewie – idealne dla rodzin z dziećmi

Na placu budowy przy ul. Radosnej w Zalasewie k. Poznania praca wre. Jeszcze w tym roku ukończone zostaną dwa budynki z IV etap inwestycji. Wraz z rozbudową osiedla zmienia się także jego infrastruktura.

Radosna IV to kontynuacja popularnego projektu mieszkaniowego, prowadzonego przez cenionego wśród klientów dewelopera Agrobex. Prowadzone aktualnie prace skupiają się na czterech 3-piętrowych budynkach wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 236 lokali. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Zalasewie wybierać mogą pomiędzy nieruchomościami 2-, 3- i 4-pokojowymi o powierzchniach od 34,10 di 68,94 m2. Nabywcy lokali parterowych zyskają prywatne ogródki. Z kolei „M” usytuowane na piętrach wzbogacą ciekawie wykończone balkony. Co istotne, do dyspozycji mieszkańców będą również windy oraz komórki lokatorskie.

Wraz z realizacją nowych mieszkań przy ul. Radosnej, zmienia się również infrastruktura osiedla. Dzięki łagodzeniu obostrzeń covidowych możliwe było uroczyste otwarcie na terenie osiedla Radosna 3 nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw. Były oczywiście przemowy zaproszonych przedstawicieli władz samorządowych, ale przede wszystkim zabawy i konkursy dla najmłodszych, którzy licznie stawili się na imprezie. Dzieci bawiły się w piaskownicy, na zjeżdżalni, wspinały się na linach, skakały przez skakankę, przesadzały kwiaty, jednocześnie ucząc się, czym te rośliny się cechują… wymieniać można długo. - Firma Agrobex od lat stara się tworzyć przy swoich osiedlach takie miejsca, jak ten plac zabaw. Po pierwsze, dokładamy wszelkich starań, by były atrakcyjne, a po drugie, dbamy o bezpieczeństwo ich użytkowników. Deklaruję, że w kolejnych lokalizacjach inwestycji także taką przestrzeń stworzymy – mówił na imprezie Krzysztof Kruszona, prezes zarządu firmy Agrobex.

Warto podkreślić, że to już czwarty plac zabaw, który Agrobex przygotował w Zalasewie. Deweloper regularnie podejmuje działania z myślą o lokalnej społeczności.

Rozbudowa IV etapu osiedla w gminie Swarzędz przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Zakończenie tego etapu przedsięwzięcia datowane jest na III kwartał 2021 roku (2 budynki) oraz II kwartał 2022 roku (budynek 3 i 4). Ceny rozpoczynają się od 6400 zł brutto/m2.

Mówiąc o zaletach osiedla Radosna IV nie można zapomnieć o lokalizacji. Zalasewo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, której dużym atutem jest dobre skomunikowanie z Poznaniem. Mieszkańcy do dyspozycji mają kilka dróg dojazdowych, komunikację publiczną gminy Swarzędz oraz linie poznańskie. W najbliższej okolicy inwestycji dewelopera Agrobex znaleźć można niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa czy klub malucha. Całość uzupełniają tereny zielone, pływalnia, kluby fitness, boiska sportowe oraz ścieżki pieszo-rowerowe.