Autor: Dopoznania.pl
21 lipca, 2020Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkanie z Widokiem na Wartę

Deweloper Premium Properties 2 uruchomił sprzedaż nowych mieszkań w inwestycji Widok Warta. Projekt realizowany jest na terenie poznańskiej Starołęki, w sąsiedztwie rzeki. Zgodnie z przyjętym harmonogramem budowa zostanie zakończona w III kwartale 2022 roku.

Widok Warta to wyjątkowy punkt na mieszkaniowej mapie Poznania. Inwestycja powstaje przy linii brzegowej Warty i zapewnia spokój, o który niełatwo w dużym, tętniącym życiem mieście. W ramach I etapu projektu oddane zostaną dwa budynki wielorodzinne, które pomieszczą mieszkania o powierzchni od ok. 31 do 81 m2. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania na Starołęce wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Oferowane lokale posiadać będą balkony, a te na parterze dodatkowo zyskają prywatne, przydomowe ogródki. Dużą zaletą nowych mieszkań w inwestycji Widok Warta na Starołęce w Poznaniu jest doskonałe nasłonecznienie, które zapewniają duże przeszklenia i okna.

W trosce o komfort przyszłych mieszkańców deweloper Premium Properties 2 zadbał o szereg udogodnień, wśród których wymienić można: naziemne miejsca parkingowe, halę garażową, komórki lokatorskie oraz łagodne podjazdy, ułatwiające poruszanie się niepełnosprawnym oraz rodzinom z dziećmi.

Mówiąc o zaletach inwestycji mieszkaniowej Widok Warta nie można zapomnieć o lokalizacji. O jej atrakcyjności świadczy bezpośrednie sąsiedztwo Warty. Miłośnicy sportu i relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią także bliskość Lasu Dębińskiego. Zielona okolica nie oznacza jednak rezygnacji z miejskich wygód. Starołęka pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu inwestycji Widok Warta działają m.in. sklepy, usługi, ośrodki zdrowia, placówki edukacyjne oraz lokale gastronomiczne. Problemu nie stanowi także komunikacja z innymi częściami Poznania – w niewielkiej odległości zlokalizowane są przystanki autobusowe i tramwajowe.

Niebanalna lokalizacji, połączenie spokoju i dynamiki dużego miasta, wysokiej jakości, komfortowe mieszkania – wszystko znajdziesz w inwestycji Widok Warta! Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.