Autor: Dopoznania.pl
23 marca, 2020Newsy

Nowe Ogrody – prace zgodnie z harmonogramem

Na placu budowy przy ulicy Meissnera praca wre. Pomimo obecnej sytuacji, związanej z COVID-19, V etap Nowych Ogrodów rośnie w oczach. Realizacja projektu dewelopera Proxin Investment idzie zgodnie z planem i najnowszy budynek zostanie ukończony w IV kwartale 2020 roku.

Nowe Ogrody to inwestycja, która pochwalić się może doskonałą lokalizacją. Osiedle powstaje w zachodniej części miasta, w okolicy Jeziora Strzeszyńskiego i Jeziora Rusałka. Wielorodzinne budynki przy ulicy Meissnera w Poznaniu cieszą się sporym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Aktualnie trwa realizacja kolejnego, V już etapu inwestycji. – (…)W najnowszym projekcie ponad 60% lokali znalazło swoich właścicieli. Pomimo obecnej sytuacji w naszym kraju oraz na świecie, wciąż otrzymujemy maile oraz telefony od klientów zainteresowanych naszą ofertą -informuje Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Investment. Obecnie w puli dostępne są kawalerki oraz mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie wahają się od 31 do 89 mkw. Dodatkowo osiedle zyska boksy rowerowe, rozbudowany plac zabaw, podziemną halę garażową oraz nowe miejsca na lokale usługowe.

Jak informuje deweloper, prace budowlane wykonywane są zgodnie z przyjętym harmonogramem. W klatce E zakończono wykonywanie konstrukcji, obecnie stawiane są ściany działowe na parterze oraz na 1, 2 i 3 piętrze oraz rozprowadzana jest instalacja elektryczna na parterze i 1 piętrze. W klatce F budowlańcy zakończyli pracę przy izolacji termicznej oraz postawili ściany działowe w lokalach, na każdym piętrze. Rozpoczęto prace tynkarskie. W klatce GH oraz I zakończono działania na dachu, natomiast do 3 piętra wykonano instalacje elektryczne. Aktualnie trwają prace tynkarskie na parterze oraz na 1, 2 i 3 piętrze. Ponadto rozpoczęto wykonywanie elewacji.

Zakup nowego mieszkania na Jeżycach polecić należy zarówno prywatnym klientom, poszukującym idealnych czterech kątów, jak i inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. W przypadku obu grup nabywców, dużą zaletą okazuje się być lokalizacja. Poznańskie Ogrody łączą w sobie bliskość centrum i zieleni. Na uwagę zasługuje także bogate zaplecze handlowo-usługowe, szeroki wybór placówek edukacyjnych oraz dobry dostęp do komunikacji miejskiej.