Autor: Dopoznania.pl
1 czerwca, 2022Newsy

Nowe Ogrody z nowym, a jednocześnie ostatnim etapem

Nowe Ogrody to znana poznaniakom inwestycja mieszkaniowa na Jeżycach, której budowa rozpoczęła się już 10 lat temu. Kolejne etapy i coraz większe grono zadowolonych mieszkańców, to najlepszy dowód na to, że projekt inwestora Proxin, to niezwykle ważny punkt na mieszkaniowej mapie miasta. Niedawno deweloper wprowadził do sprzedaży ósmy i zarazem ostatni etap projektu.

Nowe Ogrody na dobre wpisały się w krajobraz poznańskich Jeżyc. Elegancka, ponadczasowa architektura, spore odstępy między budynkami, liczne zielone skwery, a także przemyślane zagospodarowanie terenu, w tym wewnętrzny dziedziniec zamknięty dla ruchu kołowego, to tylko niektóre zalety projektu, które doceniają klienci rynku pierwotnego nieruchomości.

Budowa etapu 6.0 dobiegła końca, a deweloper przekazuje klucze szczęśliwym nabywcom. Równocześnie trwają prace związane z etapem 7. W maju odbyła się uroczystość powieszenia wiechy. W ramach tej fazy budowy zrealizowanych zostanie 130 mieszkań o powierzchni od 27 do 90 m2. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, zakończenie prac nastąpi w I kwartale przyszłego roku.

Po 10 latach sukcesywnej rozbudowy, nadszedł czas uruchomienia ósmego, ostatniego już, etapu osiedla na Jeżycach. Na nabywców czeka 107 mieszkań, liczących od 26 do 95 m2. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w inwestycji Nowe Ogrody, wybierać mogą pomiędzy układam 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Każdy lokal posiadać będzie powierzchnię dodatkową, w postaci ogródka, balkonu lub tarasu. Metraż tych ostatnich dochodzić będzie nawet do 56 m2. Ceny rozpoczynają się od 9400 zł/m2 brutto.

Tradycyjnie już, Proxin położył duży nacisk na komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Powstaną reprezentatywne części wspólne z energooszczędnymi instalacjami oświetlającymi. Do dyspozycji oddana zostanie hala garażowa, komórki lokatorskie, boksy rowerowe, dodatkowe miejsca postojowe z ładowaniem pojazdów elektrycznych, osobne stojaki na rowery i stacja napraw. Najmłodszych z pewnością ucieszy ciekawie zaaranżowany plac zabaw.

Budowa 8 etapu inwestycji przy ul. Meissnera w Poznaniu już ruszyła. Generalnym wykonawcą projektu jest poznańska firma W.P.I.O. - Mardom, posiadająca 30-letnie doświadczenie w branży. – Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. W.P.I.P. - Mardom realizuje już czwarty budynek z naszych inwestycji. Jakość wykonania to jeden z priorytetów. Cieszymy się, że zawsze jest na odpowiednim poziomie, dzięki czemu zadowoleni są również klienci, którzy kupują mieszkania - mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin.

Osiedle Nowe Ogrody powstaje na terenie Jeżyc – dzielnicy pełnej kontrastów, która przyciąga coraz większe grono osób, poszukujących własnych czterech kątów w Poznaniu. Mieszańcy doceniają dogodny dostęp do niezbędnej infrastruktury. W pobliżu inwestycji działają sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz ośrodki zdrowia. Dużą zaletą jest także bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych. Dzięki temu bez problemu dotrzeć można do centrum oraz innych części Poznania. Wielkomiejski charakter inwestycji nie oznacza jednak rezygnacji ze spokoju i relaksu na świeżym powietrzu. Mieszkańcy Nowych Ogrodów z pewnością docenią uroki Rusałki, Ogrodu Botanicznego czy Lasku Marcelińskiego.

Zakończenie realizacji etapu 8.0 planowane jest na II kwartał 2024 roku. Skontaktuj się z deweloperem Proxin i wybierz nowe mieszkanie na Jeżycach, które spełni wszystko Twoje potrzeby.