Autor: Dopoznania.pl
14 lipca, 2021Newsy

Nowe osiedle w Plewiskach już w sprzedaży!

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Zależy Ci na atrakcyjnej, podmiejskiej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z centrum? Sprawdź ofertę Osiedla Plewianka! Realizujący inwestycję, deweloper PHI Nieruchomości Sp. z o.o., uruchomił sprzedaż I etapu projektu.

Zakup nowego mieszkania w Plewiskach koło Poznania polecić należy klientom, poszukującym połączenia codziennej wygody z odpowiednią dozą spokoju. Gmina Komorniki, na terenie której powstaje Osiedle Plewianka, pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu osiedla dewelopera PHI Nieruchomości Sp. z o.o. działają m.in. punkty handlowo-usługowe i placówki edukacyjne. Dużą zaletą jest także możliwość szybkiego i sprawnego dojazdu do oddalonego o jedyne 5 minut Poznania.

Przyjrzyjmy się bliżej samej inwestycji. Realizacja Osiedle Plewianka podzielona została na dwa etapy, w ramach których powstanie siedem 2-piętrowych budynków. Deweloper PHI Nieruchomości Sp. z o.o. uruchomił sprzedaż I  etapu projektu. Na nabywców, zainteresowanych zakupem nowego mieszkania pod Poznaniem, czekają 62 lokale o zróżnicowanych metrażach. Oferta obejmuje mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe, liczące od 35 do 58 m2. Lokale zyskają atrakcyjne powierzchnie dodatkowe – w przypadku mieszkań parterowych będą to ogródki, zaś mieszkania na piętrze dysponować będą balkonami.

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz najlepsze rozwiązanie!