Autor: Iza
15 kwietnia, 2019Newsy

Nowoczesne domy w dogodnej, podmiejskiej lokalizacji

Nowy dom z ogrodem w Kleszczewie koło Poznania, zapewni Twojej rodzinie komfortowe warunki do życia. Okolica sprzyja wypoczynkowi a jednocześnie pozwala na swobodne korzystanie z wielkomiejskich udogodnień, jakie ma do zaproponowania stolica Wielkopolski. Wszystko to i znacznie więcej, znajdziesz na Osiedlu pod Lipami. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Inwestycja realizowana jest przez dewelopera Dom Inwestycje Sp. z o.o., który zdecydował się na tę lokalizację, ze względu na mnogość atutów, jakie ma do zaoferowania swoim mieszkańcom. Kleszczewo rozwija się prężnie, zachowując swój kameralny charakter, a dzięki bliskości Poznania, przyciąga osoby znużone miejskim zgiełkiem. Nie wymusza jednocześnie rezygnacji z możliwości korzystania, z wielkomiejskiej infrastruktury w sposób swobodny, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz – gwarantuje to bliskość tras S5 i A2. Zaledwie 20 minut zajmie Ci dojazd do Poznania, Swarzędza, Kostrzyna, Kórnika czy Środy Wielkopolskiej. Równie sprawnie można poruszać się po okolicy środkami komunikacji zbiorowej – zintegrowany system transportowy, stanowi w tym zakresie duże udogodnienie.

Kleszczewo ma do zaoferowania odpowiednio dobrze rozwinięte zaplecze edukacyjne, boisko Orlik oraz nowoczesny plac zabaw. Zabytkowy park o powierzchni 4 ha jest wizytówką okolicy. Większość codziennych potrzeb, z łatwością zaspokoisz korzystając z infrastruktury znajdującej się w sąsiedztwie Osiedla pod Lipami. Sprawdź, jak może wyglądać Twoja wygodna przyszłość, w podmiejskiej lokalizacji.

 

Zobacz inne oferty domów w Kleszczewie pod Poznaniem.