Autor: Dopoznania.pl
29 czerwca, 2020Zakup inwestycyjny

Nowy budynek już w sprzedaży! Sprawdź ofertę II etapu inwestycji Goplana

Goplana to wyjątkowy punkt na mieszkaniowej mapie Poznania. Projekt realizowany jest na styku Jeżyc i Sołacza, na terenach należących wcześniej do fabryki czekolady. Odpowiadająca za realizację projektu, firma Colian Developer włączyła do sprzedaży kolejny budynek. Zainteresowani do wyboru mają funkcjonalne lokale o zróżnicowanych powierzchniach i układach.

Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny projekt i szeroki wachlarz możliwości – wszystko to przełożyło się na sukces sprzedażowy Goplany. Deweloper wraca z nową pulą mieszkań, odpowiadającą indywidualnym potrzebom nabywców. Na siedmiu piętrach budynku B rozmieszczone zostaną łącznie 164 lokale, liczące od 27 do 121 m2. Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki, a te znajdujące się na wyższych kondygnacjach zyskają balkony, tarasy, loggie. Na najbardziej wymagających klientów czekają 2 apartamenty typu penthouse z obszernymi tarasami na dachu.

Goplana to nie tylko funkcjonalne, skrojone na miarę dzisiejszych potrzeb mieszkania. Kilkuetapowy projekt zakłada stworzenie komfortowej przestrzeni do życia, na którą złożą się m.in. zielone skwery, deptaki oraz place zabaw dla najmłodszych.

Jeżeli kochasz klimat Poznania, nowe mieszkania przy ulicy św. Wawrzyńca okażą się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Skontaktuj się z deweloperem, poznaj aktualną ofertę i postaw na Goplanę.