Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2019Newsy

Osiedle ENTER – nowa inwestycja na poznańskich Naramowicach

Echo Investment Osiedle EnterDeweloper Echo Investment wystartował ze sprzedażą nowej inwestycji mieszkaniowej na Naramowicach w Poznaniu. W ramach I etapu osiedla ENTER oddane zostaną 222 mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach. 

Mieszkaniowa mapa Naramowic wciąż się rozrasta. Trudno się temu dziwić, gdyż ta atrakcyjna dzielnica Poznania cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Realizowane przy ulicy Sielawy, osiedle ENTER to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby dzisiejszych nabywców, którzy poszukują połączenia wysokiej jakości i ciekawej lokalizacji.

Echo Investment Osiedle EnterBudowa nowej inwestycji deweloperskiej na Naramowicach w Poznaniu została podzielona na III etapy. W ramach pierwszego z nich, Echo Investment przygotuje 222 mieszkania w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi się w przedziale od 25 do 87 m2. Tak szeroka oferta, daje spore możliwości zarówno singlom, parom, jak i rodzinom z dziećmi. Warto dodać, że deweloper zadbał o parking wielopoziomowy oraz rozwiązania SMART w standardzie.

Kolejną zaletą osiedla przy ulicy Sielawy jest interesujące położenie na mapie miasta. Klienci, którzy zdecydują się na Naramowice, nie muszą wybierać pomiędzy zieloną okolicą, a dostępem do infrastruktury czy centrum Poznania. Tu wszystko jest pod ręką!

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz funkcjonalne, nowe mieszkanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.