Autor: Dopoznania.pl
27 września, 2019Newsy

Osiedle Hawelańska – zamieszkaj na Winogradach

GGW Development HawelańskaNowe mieszkania na Winogradach to strzał w 10-tkę! Każdy, kto szuka lokalu wie, jak ważna jest lokalizacja i jak trudno znaleźć połączenie spokojnej okolicy z szybkim i bezproblemowym dostępem do centrum.  Odpowiedzią jest Osiedle Hawelańska, które oprócz położenia, ma kilka innych, jakże pożądanych na rynku nieruchomości zalet.

Wybór. GGW Development zadbał, by oferta była zróżnicowana – od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Lokal może mieć wydzieloną, jasną kuchnię lub aneks kuchenny.

Prywatność. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom architektonicznym, między balkonami powstały duże odległości, co daje poczucie intymności. Tę dodatkową powierzchnię można dowolnie zaaranżować, tym bardziej, że jest jej sporo – nawet do 14 m2. Warto też dodać, że do mieszkań na parterze przynależą ogródki o metrażach od 15,35 do 77,05 m2.

Parking. W obecnych, mocno zmotoryzowanych czasach, to kwestia szczególnie istotna i zawsze przeważa na korzyść inwestycji - zwłaszcza w dużym mieście, gdzie trudno o przestrzeń postojową. Kupując nowe mieszkanie na Osiedlu Hawelańska, otrzymujemy miejsce na parkingu naziemnym.

Okolica. Na Osiedlu Hawelańska zaprojektowano zielony dziedziniec i plac zabaw dla najmłodszych. W pobliżu znajdują się też tereny rekreacyjne (Park Cytadela i Dolina Warty), idealne zarówno do aktywnego spędzania czasu, jak i odpoczynku na świeżym powietrzu. Na mapie Winogradów znajdują się także: placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia, apteki, lokale gastronomiczne i liczne markety spożywcze – wszystko, co niezbędne w zasięgu ręki.

Jeśli rozważasz zakup mieszkania na poznańskim rynku deweloperskim, koniecznie sprawdź szczegóły oferty na ul. Hawelańskiej. To znakomita okazja na dobre ulokowanie kapitału – jako mieszkanie dla siebie lub na wynajem.