Autor: Dopoznania.pl
11 marca, 2020Newsy

Ostatnia szansa na dom przy ulicy Uradzkiej

AT Inwest Uradzka 5Uradzka 5 to osiedle nowych domów realizowane przez dewelopera AT Inwest. W ramach aktualnej oferty sprzedaży znaleźć można ostatnią już wolną nieruchomości. Sprawdź szczegóły i postaw na dogodną lokalizację!

Inwestycja składa się z 4 budynków, w każdym rozmieszczone zostały 4 mieszkania. Na uwagę kupujących zasługuje przemyślany projekt i markowe materiały, które w znaczący sposób wpływają na codzienny komfort użytkowania, zapewniając dobrą izolację akustyczną ocieplenie budynku, pozwalające na tanią eksploatację.

Na osoby zainteresowane zakupem nowego domu w Poznaniu, na terenie Kotowa czeka ostatnia wolna nieruchomość. Dom 5D/1 liczy 101,47 m2. AT Inwest Uradzka 5Przyszli właściciele zyskają także ogródek o powierzchni 124,55 m2.  

Kolejną zaletą osiedla przy ulicy Uradzkiej 5 jest atrakcyjna lokalizacja, łącząca w sobie liczne udogodnienia z bliskością terenów zielonych. Miejsce to spełni oczekiwania wszystkich, którzy nie chcą szukać kompromisu pomiędzy miastem, a kontaktem z naturą. Uradzka 5 jest dobrze skomunikowana z centrum Poznania. Ponadto w pobliżu znaleźć można sklep, galerię handlową, szkołę i wiele innych.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i przekonaj się ile zyskasz decydując się na zakup nowego mieszkania od dewelopera.