Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2019Zakup inwestycyjny

Ostatnie wolne mieszkania – pospiesz się!

Marzysz o zamieszkaniu w przestrzeni, która podniesie poczucie komfortu na co dzień? Myślisz przyszłościowo? Kupując nowe mieszkanie w Poznaniu postaw na Naramowice. Dzielnica ta, dzięki prężnemu rozwojowi i optymalnemu położeniu względem centrum, znajduje uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających klientów. Zwłaszcza ze względu na fakt, iż ma do zaoferowania spokojniejszą atmosferę, z dużą ilością zielonych terenów rekreacyjnych. Nie dziwi więc, że deweloper Echo Investment S.A. zdecydował się na realizację swojego projektu właśnie w tej okolicy.

Osiedle Jaśminowe ma do zaproponowania funkcjonalnie i elegancko zaprojektowaną przestrzeń. Wyróżnia się wysoką jakością i estetycznie zaaranżowanymi częściami wspólnymi. Nie dziwi więc, że spotkało się z dużym zainteresowaniem klientów. Obecnie w sprzedaży znajduje się jeszcze osiem lokali – sprawdź, w którym z nich poczujesz się najlepiej!

Siedem z nich to lokale 2- pokojowe, o powierzchni od 52,02 m2 do 56,52 m2. Ostatnie mieszkanie ma układ 3- pokojowy i oferuje 65,51 m2. Pospiesz się z podjęciem decyzji i zarezerwuj jeden z nich dla siebie, zanim ktoś inny dokona tego wcześniej.

Osiedle Jaśminowe będzie miejscem, w którym Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie oraz komfortowo, zyskując łatwy dostęp do różnorodnych udogodnień infrastrukturalnych. Inwestując w nowe mieszkanie w Naramowicach, podejmujesz mądrą decyzję!