Autor: Dopoznania.pl
3 grudnia, 2019Newsy

Ostatnie wolne mieszkania przy ulicy Smardzowskiej

PBO DACH BUD SmardzowskaPlanujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź ofertę gotowych mieszkań od dewelopera PBO DACH BUD i zamieszkaj w atrakcyjnej części dzielnic Krzyki.

Inwestycja deweloperska przy ulicy Smardzowskiej we Wrocławiu cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje cztery ostatnie mieszkania. Wszystkie lokale są gotowe do odbioru i posiadają miejsce postojowe wliczone w cenę.

Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania na Wojszycach wybierać mogą pomiędzy układami 2- pokojowymi (B2K5M2K/7/1), 3-pokojowymi (B2K2M3K/3/2) i 4-pokojowymi (B2K4M4A/1/0, B2K5M4K/2/0). Powierzchnie dostępnych lokali mieszczą się w przedziale od 50,97 m2 PBO DACH BUD Smardzowskado 80,61 m2.

Inwestycję Smardzowska polecamy w szczególności osobom, którym zależy na szybkiej przeprowadzce. Wszystkie mieszkania są gotowe do odbioru, a dodatkowo klienci mogą skorzystać z usługi wykończenia pod klucz. Warto dodać, że rozwiązanie to gwarantuje nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Deweloper PBO DACH BUD współpracuje z solidnymi i doświadczonymi wykonawcami, dzięki czemu nabywcy mogą być pewni wysokiej jakości wnętrza, dopasowanego do ich stylu i potrzeb.

Dobra lokalizacja, wysoka jakość i możliwość odbioru kluczy „na już” – wszystko znajdziesz przy ulicy Smardzowskiej we Wrocławiu. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania.