Autor: Dopoznania.pl
31 stycznia, 2020Newsy

Ostatnie wolne mieszkania w Kruszewni

WGI Plus Osiedle KruszewniaMarzysz o nowym mieszkaniu w okolicy Poznania, ale nie chcesz rezygnować z dostępu do rozwiniętej infrastruktury? Postaw na gminę Swarzędz! To właśnie tam deweloper WGI Plus realizuje składającą się z wielorodzinnych budynków inwestycję Osiedle Kruszewnia. W sprzedaży ostatnie lokale.

Kruszewnia k. Poznania w harmonijny sposób łączy typowy dla przedmieścia spokój z łatwym dostępem do licznych udogodnień. Sąsiedztwo Swarzędza i Poznania, sprawia że wszystko jest na wyciągnięcie ręki – od sklepów po placówki edukacyjne. Na uwagę zasługuje także bardzo dobra komunikacja z rozwinięta infrastrukturą drogową. W pobliżu Osiedla Kruszewnia biegnie droga krajowa nr 92, droga ekspresowa S5 oraz autostrada WGI Plus Osiedle KruszewniaA2.

Atrakcyjna lokalizacja i funkcjonalne, nowoczesne mieszkania przełożyły się na duże zainteresowanie ofertą Wrzesińskiej Grupy Inwestycyjnej PLUS. W puli wolnych mieszkań znaleźć można ostatnie dwa lokale.

Pierwszy z nich II_0_D1 znajduje się na parterze i oferuje 76,11 m2 wygodnej przestrzeni. 4-pokojowy układ doskonale sprawdzi się w przypadku rodziny z dziećmi, która potrzebuje miejsca na pokój dla nastolatka czy młodszego dziecka. Drugie proponowane „M” III_1_C1 to nieco mniejsze, 3-pokojowe mieszkanie liczące 64,09 m2.

Nie przegap okazji na nowe mieszkanie w gminie Swarzędz. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz najlepsze rozwiązanie.