Autor: dopoznania.pl
30 maja, 2023Newsy

Podgórna 7 – inwestycja która Ci się opłaci!

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Chcesz kupić apartament, który będzie Ci przynosić stały zysk z najmu, a przy tym będzie ciekawą ostoją dla Ciebie w przypadku wycieczki do Poznania? Koniecznie sprawdź ofertę Podgórnej 7 – projektu nieopodal Starego Miasta, w którym pozostało zaledwie kilka wolnych lokali.

Podgórna 7 to przede wszystkim lokalizacja, która sprawi, że bez problemu znajdziesz najemców na swój apartament – zarówno na okres długo, jak i krótkoterminowy. Sąsiedztwo Starego Rynku oraz popularnej ul. Świętego Marcina to niepodważalny atut. Właśnie te dwa miejsca są najczęściej odwiedzane przez turystów.

Dodatkowo Podgórna 7 jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Dzięki temu jej mieszkańcy mogą równie dobrze cieszyć się atutami Jeżyc czy Nowego Miasta, bo w zaledwie kilkanaście minut mogą dostać się do Ogrodów Botanicznych, na Maltę czy, po przesiadce na Maltankę, do nowego ZOO.

Nie oznacza to jednak, że Podgórna 7 to dobra lokalizacja jedynie dla turystów. Idealnie odnajdą się tu również klienci biznesowi, którzy przybyli do Poznania np. w delegacje i szukają ekskluzywnych apartamentów. Stąd bez problemu dojadą do każdego miejsca w mieście, aby załatwić sprawy służbowe i nie tylko.

Jeśli więc rozważasz zainwestowanie pieniędzy w apartament o wysokiej klasie, wykończony zgodnie z potrzebami Twoich przyszłych najemców – nie szukaj dłużej. Sprawdź ofertę na Podgórnej 7 i ciesz się zyskami z najmu.